Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasik örülnek annak, ha egy...

A pasik örülnek annak, ha egy nő segítséget kér tőlük?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy pasiba.Szeretnék tőle segítséget kérni csak nem tudom mibe? Eközben szeretnék hozzá közelebb kerülni.Ne nyomulòst írjatok illetve ne szexel kapcsolatost.Olyat szeretnék hogy el kelljen jönnie velem valahova.Adjatok tippeket köszönöm

2013. aug. 11. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy anyagi problémáid vannak, és menjen veled, segítsen kirámolni egy csövest.:D
2013. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A pasitól függ, olyanban kérd a segítségét amihez ért. De nem értem miért nem tudsz simán flörtölni vagy bármi, nő vagy, használd ki az adottságot
2013. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Segíts elszívni egy vodkás fagyit! *_*
2013. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Komolyakat létszi.Egyből még nem akarom elmondani hogytetszik csak szép lassan.Az a baj annyira nem tudom mihez ért most ismertem meg pár hónapja
2013. aug. 11. 23:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? 12?

Pár hónapja "ismered", de semmit nem tudsz róla, ennek ellenére "szerelmes" vagy. Nagyon sokat kell még tanulnod az életről...

2013. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem 12 éves vagyok.nem osztástkértem hanem ötleteket
2013. aug. 11. 23:31
 7/8 anonim ***** válasza:

én f vagyok... nekem már jeg lett beszélve egy ilyen dolog, hogy a lány segítsen valamiben, de nagyon nem tudom hogy térják át a dologra, hogy mondjam mwg neki, hogy tetazik és hívjam randira :S

te hogy képzeled el ezt a helyzetet? :)

remélem neked skkerült előregondolkodnod, csak ez a doüog maradt el xD

2013. aug. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem örülök neki, ha segítséget kér tőlem egy nő akkor ha nekem tetszik, mert azt gondolom, hogy csak barátkozik azaz mint férfi nem jövök be és ezt adja tudtomra,azzal amikor segítséget kér tőlem..így többé nem foglalkozok az adott lánnyal!
2013. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!