Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetnék lányokkal?

Hol ismerkedhetnék lányokkal?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, ami leköti az időm nagy részét, emellett a sportnak (testépítés,úszás, stb) élek. Sajnos így nem sok időm marad másra, emberekkel szinte alig érintkezem. Néha próbáltam eljárni klubokba, de hamar rá kellett jönnöm, hogy nem nekem való (nem iszom alkoholt, utálok táncolni), habár az jól esik hogy egyből elkezdi taperolni a karom néhány ribi, de ilyen csajokkal érthető módon nem kezdek :D

A külsőmmel egyébként nincs gond, az emberek jóképűnek tartanak, magas vagyok, illetve a hobbimból kifolyólag a testem miatt sem panaszkodom... csak hát az ismerkedés. :(


Az utóbbi időbe különösen hiányzik egy lány az életemből, szomorú is vagyok rendesen.


22/F


2013. aug. 11. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyetemen nincsenek lányok?
2013. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem akár uszodában is ismerkedhetsz, vagy az utcán. Fő az önbizalom!

Sőt, mondok jobbat: neten! :-D Itt gyk-n is elég sokan keresik a párjukat. Ki tudja? :-)

Ha gondolod, nekem is írhatsz. :-)

L

2013. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szóval egyetemre és sportolni jársz... :DD biztos sok lány jár szintúgy ezekre a helyekre...

egyetemen lehet a legjobban ismerkedni, ha jópasi vagy nem hiszem hogy gondot okozna ez. vagy a kezdeményezéssel vannak gondok? mert akkor hiába vagy jópasi, nem sok lány kezdeményez.

20L

2013. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos nem vagyok egy ismerkedős típus. Meg is keseríti az életem mert a külső meglenne hozzá, csak hát ha éppen látok is egy olyan lányt aki tetszik nem igazán tudom hogy szólítsam le :D
2013. aug. 11. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!