Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi is számít akkor pontosan...

Mi is számít akkor pontosan bele a flört kategóriába? Az az, ha egy ellenkező neművel mosolyogva társalgunk (ha nem vagyunk jó ismerősök)?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 17:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os válaszoló! Nem azért írtam ki a kérdést, hogy te oktondi módon kioktass arról, hogyan kell flörtölnöm valakivel. Arra voltam kíváncsi, hogy velem flörtölt-e egy illető. Érted? Menni fog, hogy felfogd, amit írtam?
2013. aug. 9. 19:44
 12/17 anonim ***** válasza:

"Arra voltam kíváncsi, hogy velem flörtölt-e egy illető."


Már megírtam hogy mi a flört!

Szóval nem sikerült megérteni?

2013. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én megértettem, csak sajnos te nem.:( Azt, hogy arra voltam kíváncsi, velem flörtölt-e az illető, külön neked írtam csak tájékoztatásul és nem azért, mert nem láttam, hogy leírtad volna, szerinted mit jelent a flört! Sőt, azt is láttam, hogy másik is írtak, hogy szerintük mit jelent. Mondatot tudni kellene értelmezni. Remélem, így már tényleg érthető.:)
2013. aug. 9. 20:34
 14/17 A kérdező kommentje:
*mások
2013. aug. 9. 20:35
 15/17 anonim ***** válasza:

Olvasd már vissza a legelső választ!!


Leírtam mi az a flört!

pffff

2013. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Mondatot tudni kellene értelmezni."

Ezek szerint neked mégse megy.....

2013. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Te tényleg ennyire korlátolt vagy????? Ott írtam, hogy láttam, hogy leírtad szted mit jelent! Jesszus, te fájsz. Melyik mondatból következtettél mégis arra, hogy azt írtam, nem láttam???? Pffff....
2013. aug. 10. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!