Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan érjem el hogy szeressen...

Hogyan érjem el hogy szeressen? Ez ami történt miért nem kött össze van-e eséy hogy össze jöjjönk? Miért nem tudom leírni az égesz történetet ide?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki julius8-án a születésnapomon véletlen találtrám az intertneten beszélgetün szimpatikusak vultunk egymásnak mindig volt témánk jól beszélgetünk azt mondta jó kapcsolatott érez ! julius 13.án találkoztunk Budapesten ő pesti 17 éves sétálgatunk a margit szigeten

#Hogyanérjem el #hogy belém szeressen
2013. aug. 7. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
túl sok a karakter, azért nem tudod leírni...?
2013. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
folyatotm itt ! este piálgatunk a rakparton beszélgetünk leterítette a pulcsiját és lefeküdtünk átöleltünk egymást ő le smárolt én semmit sem csináltam utána megint smároltunk 4 azt megint öltünk egymást mint ha a csajom lenne azt elkezdett simogatni ott is én félénk vagyok
2013. aug. 7. 22:15
 3/8 A kérdező kommentje:
azt megujjaztam ! utána szintén ugyan úgy öleltünk egymást többször smároltunk hajnalba 2:30 fele haza kisértem amikor elköszöntünk akkor is átöleltünk egymást és smároltunk nem volt úgy berúgva mindenre emlészik ! 5hónapja nincs pasija és csak 1 pasija volt 9 hónapig és elmondása szerint
2013. aug. 7. 22:17
 4/8 A kérdező kommentje:
elmondása szerint csak az az egy embere ujjazta ! és 5 hónapp allat mert ugye annyi idő telt el a szakításuk után velem együtt 3 pasival smárolt de idáig nem ment el meg elöte sem csak a pasijánál ! Talink után mindent a piára fogott de engem megfogott a csaj ! Azt ugy volt barátok sem leszünk
2013. aug. 7. 22:20
 5/8 A kérdező kommentje:
Ra egyhétre talitunk vettem neki csokit meg rózsát és ezzel elértem hogy barátok legyünk de én mára meg szerettem, és mag akarom szerezni ! utána megint taliztunk a kedvencét kapta a emlékeztem hogy mit mondott hogy fekete rózsa szereztem amit még a pasija sem tudott ! talink után ami volt volt 3.án
2013. aug. 7. 22:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor mire vársz? Adj a testének!
2013. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
elmondtam neki hogy szeretem erre az volt a válassza hogy ő soha nem tud szeretni .de nem tudom miért mond ilyet és hogyan érhetem el hogy még is nincs neki elmondása szerint senkije de ezzel a barátságunkat nem szakította meg!
2013. aug. 7. 22:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Mit lépjek hogy össze jöjjön van-e rá ésély és mi lehet a dolgoknak az oka ?
2013. aug. 7. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!