Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, férfiak! Mi a véleményet...

Fiúk, férfiak! Mi a véleményetek erről: levelezés a találkozás esélye nélkül?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mit érezhet. Több mint tíz évvel ezelőtt barátkoztunk össze, külföldön dolgoztam. Jó barátok voltunk, kedveltük, tiszteltük egymást, de a fiú mindössze 18 éves volt, azaz 7 évvel volt fiatalabb nálam. Nem volt köztünk utalás sem többre, bár én nagyon beleszerettem, de tudtam hogy felejtős. Azóta már megházasodtam, gyerekem van, neki állandó kapcsolata. Nem szakadt meg a kapcsolatunk, bár valószínűleg sosem fogunk találkozni. Pár havonta mindig egymásra írunk és beszélgetünk egyet. Mondjátok, lehet, hogy ő is többet érzett akkor és elbaltáztam a dolgot? Vagy létezik hogy egy barátság ilyen fontos legyen?
2013. aug. 6. 12:39
 1/4 anonim válasza:
A barátság ilyen fontos :)
2013. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor megtisztelve érzem magam, hogy van egy ilyen barát az életemben. Ez végül is tök jó. Jöhetek még válaszok, érdekel a férfiak véleménye erről.
2013. aug. 6. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van 1-2 olyan barátom, akivel valószínű soha nemfogok találkozni :)
2013. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De neki nagyon sok barátja van. Azért örülök, hogy így tartjuk a kapcsolatot.
2013. aug. 6. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!