Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány aki szokott...

Van itt olyan lány aki szokott Anime-t vagy Hentai-t nézni?

Figyelt kérdés
írjatok kort is :D kíváncsi vagyok :D

2013. aug. 5. 01:59
1 2 3
 21/26 Betty-Detty válasza:
Azt hozzáteszem, hogy még ha hentai-t nem is nézek, hentai mangákat olvasok :P
2013. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Háát, izé...ööö, (szégyellem magam) de bevallom szoktam hentait nézni, meg a yaoit is imádom :$ A sima anime nézés meg csak természetes :D
2013. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Emiatt is SZÉGYENLEM magam, hogy így elírtam :)
2013. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

én régen néztem nagyon sok animét meg hentait :D azóta valahogy ez abbamaradt...bár mostanában nem is szoktak olyan jó műsorokat adni tudtommal az animax-en sem, régen pl. imádtam a Méz és Lóherét *-* meg a Bleach-et...és a Bújj bújj szellemet xd ezek voltak a kedvenceim :'D de jó lenne megint megnézni valamelyiket..:D

15l

2013. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%
Háhh,hentai forever :D +jöhetnek az ecchik is. A yaoit meg(sok kortársammal szemben)utálom. 15/L
2013. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Régen rohadt sokat néztem (főleg romantikus-sulis-vicces (XD) fajtát) mostanában annyira már nem de hogyha unatkozok akkor valamelyik kedvencemet újrakezdem:D 14/l

Tudom már régi a kérdés de azért válaszoltam:D

2014. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!