Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt mondta ma hogy tetszem...

Azt mondta ma hogy tetszem neki. Akkor mért nem lép?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki nagyon bejön ma megmondta h tetszem neki.Csak nem kezdeményez.Dícsért h szép vagyok meg ilyenek.Kérdezte h zavarba jöttem most én mondtam h igen.Nagyon tetszik.Mit tegyek???

2013. aug. 3. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
majd lép
2013. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
várakozás más opció nincs, ha nyomulsz az elijeszheti, meg unszimpatikus is lehet
2013. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát lépj te.
2013. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Küldj neki erőteljesen jeleket, mert nem vette még észre, hogy viszonoznád az érzéseit. Ha nagyon nem veszi az adást, kicsit próbálhatsz még merészebb lenni!
2013. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mondtam neki h zavarba vagyok.Ez se egyértelmű?? Milyen jelzést adjak neki?? Néztük egymást sokáig én is őt nem szóltunk semmit csak neztük egymást.
2013. aug. 3. 21:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Én tudjam? Te vagy a lány! :D Milyen jeleket szoktak adni a nők?
2013. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó de én nem nagyon merek lEpni felé.De ha sokáig húzzuk egymást akkor fogok.De hogy kezdjem??
2013. aug. 3. 21:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk hívd el valahova? Nem tudom.


Anno az exbarátnőm szó szerint engem szedett fel. Ráírtam egy rövid ismeretség után és áthívott magához. Én nem akartam menni, ezért úgy beszéltük meg, hogy valahol útközben találkozunk és elmentünk sétálni. Utána ő kezdeményezte azt, hogy fogjam meg a kezét és azt is hogy csókoljam meg. Végül összejött a dolog és jártunk több évet.

2013. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Félek hogy elutasìt.Szerinted elfog v nem fogja azt hinni h nyomulós vagyok??
2013. aug. 3. 21:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tetszel neki örülni fog, hogy kezdeményezel.
2013. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!