Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mindketten félénkek és szégyen...

Mindketten félénkek és szégyenlősek vagyunk. Lehet így valami kettőnk között valaha?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliból. Elég visszahúzódó akárcsak én. Nekem nagyon tetszik és barátnőim szerint lehet én sem vagyok közömbös számára.

Csak a szégyenlőssége és néhány félreérthető szituáciò miatt félek nem fog lépni. (a srác akivel hulyeskedtem es esetleg felreertette tudja h nekem a haverja tetszik)


2013. aug. 2. 01:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
olvastam utána csak míg írom nem látni a válaszokat :)
2013. aug. 2. 02:09
 12/14 gabu88 válasza:

Hát figyelj..ez eléggé cuki egy helyzet!! :))

Én azt javaslom h adj neki egy pici löketet..(hívd el sétálni) beszélgessetek, meséljetek sztorikat stb..:)

és ha úgy érzed akkor mond neki h XYZDJ (srác neve) én nem úgy tekintek rád mint a többi fiúra..és innentől tőle függ a dolog..:) LÉGY BÁTOR!! ;) megéri!! :) szurkolok! F/17

2013. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

majd megpróbálok erőt venni magamon.

Nem gáz ha a lány kezdeményez? Persze mindenhonnan az folyik, hogy "neeeem egyáltalán nem" de a fiúk kevésbé értékelik az ilyen lànyokat nem? srácok ti, hogy vagytok vele?

2013. aug. 3. 00:19
 14/14 anonim ***** válasza:

Ebben tévedsz. A legtöbb srác inkább örül neki, hiszen neki is épp olyan gond, hogyan ismerkedhetne. Ha jól ismernéd a fiúkat, rájönnél, hogy általában csak "csordában" nagyszájúak. Úgy pedig nem lehet rendes lányokkal ismerkedni.


Egy érintett srác

2013. aug. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!