Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Strandon hogyan lehet ismerkedni?

Strandon hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Általában rokonokkal megyek, még megnézni is alig merem így a lányokat :S Egyedül nem szívesen mennék, barátaim meg nincsenek, akiket lehívhatnék a Balatonra. Régi osztálytársakkal, ismerősökkel meg csak ritkán találkozok arra... :/

2013. júl. 31. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ergo neked sehogy.
2013. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kis vödröcskébe vizet veszel, kinézel magadnak valakit és a kis vödröcskédből rálocsolod és kész!
2013. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ijjaj úgy élvezem én a strandot, ottan annyira jó és szép, annyi vicceset látok hallok............
2013. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb srác ilyenkor kiszúr egy lánycsoportot és elkezdi őket belevágdosni a vízbe. Ha neked ez nem jön be próbáld meg azt: labdázgatsz a rokonokkal, akik remélhetőleg fiatalabbak nálad, "véletlen" eldobod a neked tetsző lány felé a labdát, aki, ha mázlid van, visszadobja. Ezután odamész hozzá és megkéred, hogy labdázzon veled, mert a kicsikkel egyedül nem tudsz mit kezdeni. Engem személy szeeint ezzel sikerült a fiúnak meggyőznie. Igaz, hogy nagyon átlátszó, de legalább látszik, hogy próbálkozol.
2013. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
... és még Bambi is kapható.
2013. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1. Valahogy csak lehetne nekem is! :D


2. A locsolós nem tetszik :/


3. Nemigazán van mit hallani, főleg a gyerekbömbölés meg a németcvancogás irritál xD

Látnivaló már van :D múltkor jön velem szembe két 15 körüli lány, az egyiknek akkora mellei vannak!! :D Aztán épp mondta is a barátnőjének, hogy "Ez is a csöcseimet bámulja..." xD De csak akkor láttam őket, pedig végigjártam a k.va strandot már mindenféle ürüggyel, hogy átöltözni meg wc-re megyek xD


4. Hát ez jól hangzik... :D majd megpróbálom, de a kicsik (5.-es és 7.-es fiúk) tapadnak a szüleikre mindig :S

2013. júl. 31. 22:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy lány kézenállni próbálgatott a vízben, de nem ment jól neki. Ott volt tőlem nem messze. mondtam neki, próbálja a medence falánál. aztán ott próbálgatta, én úszkáltam, aztán megint arra voltam, ahol ő. mondta, már jobban megy. aztán én is elkezdtem kézenállni, versenyezgettünk.

nekem így alakult egyszer.

2013. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. Hú... ez is jól hangzik, köszi! :D Van egy nagy csoport (kb 30-an), akik oda járnak, mint mi, és múlt héten pont előttünk kézenálltak a lány részleg :D onnan van 2 lány is, akik talán tetszenek, de az arcukat nem láttam igazán csak messziről. Nagyon jófejnek meg közvetlennek tűnnek, úgyhogy nem lehet gond :) csak nagyon zavar, hogy ott vannak a rokonaim, aztán néznek, meg hogy ez lesz a téma! :S
2013. júl. 31. 22:57
 9/10 anonim válasza:
szerintem a haveri társaságban lehet a legjobban ismerkedni. ha neked nem jön össze a strandon, akkor sztem ne ott próbálkozz :D
2013. aug. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elvileg a héten lesz valami haveri társasággal, majd haza megyek... talán akkor majd valakit lehívok onnan, vagy remélem lesznek csajok, akkor majd ha valaki tetszik megpróbálom félrehívni vagy valahogy megismerni... :)
2013. aug. 1. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!