Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van még fent ilyenkor csaj?...

Van még fent ilyenkor csaj? :D vagy csak a kocka nyomorékok nem tudnak aludni? :D (kivétel erősíti a szabályt, mint én is :D )

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 01:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok! És kocka..
2013. júl. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
csaj vagyok és kocka, nyomorék viszont nem.
2013. júl. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Imádom amikor le nyomorékozzák a kockákat.


De bezzeg ha kell valami a nem kockák mindig hozzánk futnak.


Az annyira általában alapműveltségnek számító kéréseikkel, mint h hogy kell zenét letölteni? fájlokat konvertálni? hol van a wifi kódja ?/ elfelejtett,nem tudok nettezni csináld meg légyszi! Állítsd be a tabletemen.

Segítség rakd fel a windowst ! írd ki légyszi ezt és ezt. Ezt most h bontsam ki ??? Ezt scanneld be / azt nyomtasd ki ...stb


És érdekes még sem röhögünk ki titeket réti pockokat h há há nézd má de béna !!!


Szóval azért valami minimális tiszteletet megadhatnál nekik. Tekintve h sok embert kihúznak a lekvárból akár az itteni számtech topickban akár a magánéletükben, és sokszor ingyen.

Mert lehet te nem hiszed de a szabadidőnket áldozzuk olyan tapasztalanokra akik beírnak ide v máshova h ezt és ezt nem éri segítsünk már neki.


Érdekes nem ???

2013. júl. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Utolsó, az ilyenek azt hiszik hogy az a kocka, aki napokig nem áll fel a facebook elől és a budiban szarás közben is angry birdsözik. Nem az, aki ért az informatikához, hanem aki a monitor előtt ba.ssza el az életét 9gaggel meg mittudomén. :)
2013. júl. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Ja hát igen csak az fb meg chat... függő.

Meg vannak a gamerek...

A fogalmak már nagyon össze folynak manapság.


Szerintem még mindig az a kocka aki ért az informatikához mint software mind pedig hardware szinten.

Nem pedig az aki csak ott ül és nem ért semmihez de ez az én véleményem.

2013. júl. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Csaj vagyok,kocka vagyok,álmos vagyok,nyomorék vagyok.Már ha annak számít,hogy 2 hete gipszben nyomulok:D
2013. júl. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!