Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek? Mi a véleményetek...

Szerintetek? Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Van egy csaj(18)akivel nagyon jól elvagyok,mindennap beszélgettünk.Flörtölgettünk,ismerkedtünk egymással.Bejövök neki többször is tett már rá utalást.Na szóval elutazott pár napra,mióta hazajött tiszta közömbös lett,flegma nem ilyen volt előtte.Volt hogy én írtam neki,volt hogy ő.Mikor hazajött írtam neki,váltottunk pár szót..de ennyi.Elolvasta amit írtam(fb kiírta hogy látta) azóta nem ír vissza.Szerintetek miért csinálja ezt?Azt várja hogy én írjak?Vagy egyszerűen csak megunt,mert az út alatt megismerkedett egy másik sráccal?
2013. júl. 30. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem is így van.De nagyon sz@r érzés én nem tudom miért.
2013. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
aha,de akkor legalább lenne őszinte és mondaná meg hogy érdeklem e még vagy sem.
2013. júl. 30. 12:22
 3/9 anonim válasza:
velem 2 éve volt ez.jártunk egy csajjal,aztán elutazott egy hétre,miután hazajött tök ugyan így viselkedett...2 hétre rá szakítottunk...a külföld rosszat Tesz a nőknek:DDD
2013. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szóval akkor semmi jóra ne számítsak?
2013. júl. 30. 12:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legtisztább ha rákérdeznél, szerintem 1 hét alatt főleg ha külföldre utazott (mert gondolom oda) akkor tuti nem talált magának senkit. Szóval az én véleményem az hogy írj rá és kérdezz rá hogy akkor most mivan köztetek, nem kell a színjáték kérdezz rá. Jobb ha tudod mint hogy szívasson.
2013. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
exAmp,ezt nekem írtad,vagy a bajtársnak?
2013. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát a kérdezőnek, de ha neked is segít akkor.. .:D
2013. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
írtam neki az imént,rákérdeztem.azt válaszolta hogy ez nem csak rajta múlik hogy mi lesz köztünk.de amúgy megint tiszta flegma,nem olyan mint előtte :DDD
2013. júl. 30. 12:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérj tőle találkozott. MOST!

Ott pedig beadod az aranyos figyelmes fiút:D Onnantól nem lesz flegma aranyszíve:D

2013. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!