Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Internetes ismerkedés? Mennyir...

Internetes ismerkedés? Mennyire vehetem őt komolyan? Mit gondoljak róla?

Figyelt kérdés

Pár hete talált meg egy srác internetes társkeresőn. Nem is fűztem túl sok reményt az egészhez, mert nem hiszek ezekben. Aztán végül találkoztunk, és nagyon szimpatikusnak tűnt, meg is kedveltem. Eleinte lassan haladtak a dolgok, ő se sietett el semmit, utána meg nagyon felgyorsultak, már a szüleinek, családjának akart bemutatni. Úgy is lett volna hogy akkor megyek, de még se úgy jött össze, az ő hibájából,akkor mérges is voltam rá de kárpótolt. Aztán előtérbe került pár napra egyik haver,meg a folytonos bulizás vele, majd újra képbe jöttem, már itthon is bemutattam.

Viszont most megint távolságtartónak tűnik. Nem szoktam zaklatni, mert elvárom hogy ő keressen, nem akarok rátelepedni, de nem igazán úgy reagál, ahogy az normális lenne.

És sajnos megnéztem a társkeresőn, ismét belépett.. kíváncsi voltam, hogy mi a helyzet ott, vagy lehet az miatt változott-e meg kicsit?

Játszadozik velem, vagy ez csak egy hullámvölgy?

Egyszerűen nem lehet kiigazodni a pasikon, lehet én is túlkattogok dolgokat, de nem szeretem ha csak kihasználnak, vagy játszadoznak..!


2013. júl. 29. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak idő kell neki :)

De ne félj TE keresni öt..habár igaz hogy a pasinak kellene..

De a mai világban pár fiú..azt hiszi hogy a lánynak kell őket keresni :/

2013. júl. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem kölcsönösen mindkettőtöknek keresni kéne a másikat... más az első pár alkalom, akkor írjon a srác, de ha azt várod h végig ő írjon rád, pár alkalom után megunja, hogy sosem írsz rá magadtól, ergo nem érdekled, flegmázol.
2013. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hajlamos vagyok mindent túlreagálni.. :D már kicsit kitisztult a kép, köszi a válaszokat! :)
2013. júl. 29. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!