Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szépnek tartott lányok, most...

Szépnek tartott lányok, most már miért nem tetszik netek az olyanfiú, mint én, amikor még egy-két éve volt amelyikőtöknek bejöttem? Mégis miért nem úgy van már, mint régen?

Figyelt kérdés
Alacsony, vasággyal 60 kilós, bájos arcú, cuki, aranyos fiú vagyok, de mostanság alányok rondának látnak, míg pár éve még mosolygotak is rám ilyen szép csajok meg úgy bámultak buszon mntha velem szexeltek volna gondolatban. Nem értem mi lett, hogy mosganság meg nem akarnak tőlem semmit sem és csak ilyen nem vonzó csajok keresnek, nyomulnak rám.
2013. júl. 28. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert akkor tuningolt a jó csajok tekintete, az önbizalmad az egekben volt - most pedig csak egy kis sértettség-gombóc vagy.
2013. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A férfi ideálok a divattal és az idő múlásával párhuzamosan váltakoznak..
2013. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
egoista -.-"
2013. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mert már lefutott a Twillight! már más a menő, légyél mondjuk olyan mint aaa mmm One Direction
2013. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem tudom, én nem szeretem a "páwákat", normális lány vagyok.

Viszont az egód az egekben. Változik a divat, kimentél a divatból.

2013. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fúj, ilyen bzeránsokra één nemf ogok hasonlítani, hogy néznek már ki. XD Meg az a hosszú haj, az nem nekem való.
2013. júl. 28. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:

ez vicc,ugye?

Erre nem fogsz itt választ kapni.

2013. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!