Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudhatom hogy mit akar?

Honnan tudhatom hogy mit akar?

Figyelt kérdés

Nem rég megismertem egy lányt az interneten és nem sokára találkozni is fogunk viszont nem tudom eldönteni így távolból hogy mit akar mert pont a határvonalon áll, úgy érzem néha hogy csak barátként gondolja ezt az egészet, néha meg úgy érzem hogy több ként.


Én többet szeretnék de találkozásnál kicsit kellemetlen lenne ha ő nem így gondolja viszont meg kell próbálni ... de valahogy vagy valamiből nem lehetne ki következtetni.


Nem akarok rákérdezni konkrétan, viszont egy alap dolog jobb lenne mint a bizonytalanság ...


2013. júl. 28. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig annál jobbat nem tudsz tenni, hogy rákérdezel. Mi olyan bonyolult ezen, senki sem gondolatolvasó, a kommunikáció meg csodákra képes.
2013. júl. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért bonyolult, mert úgy érzem ezt nem meg kell beszélni előre ha nem cselekedni és utána megbeszélni ha van mit.
2013. júl. 28. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!