Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Találkoztam a strandon egy...

TibyWe Da Costa kérdése:

Találkoztam a strandon egy lányal es nem volt bátorságom megkerdezni a nevet De nagyon Tetszett. és igy elvesztetem Szerintetek hogy találhatom meg?

Figyelt kérdés
Hajszin: Szoke Haju volt. magasság: 170cm fele.
2013. júl. 27. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
nagyjából 300 högly ismerősöm ugrott be ezen leírás lapaján... abból 180 volt nagyából egy hónapon belül strandon. Ha gondolod végigkérdezem őket...
2013. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nagyon könnyű rájönni, ez csak egy lányra illik :D

Sztem Pamela Anderson volt

2013. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:46

nem hiszem mert akkor ott lett volna valahol David Heffbollah is. :D

2013. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha legközelebb találkozok egy szöszi lánnyal strandon megmondom neki hogy Tiby We Da Costa keresi és jó lenne ha megadná a számát. De aztán én hívnám fel pár napra rá, muhahahaha.
2013. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Prof Shevy Ha gondolod :DDDD
2013. júl. 27. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mondta, hogy nem volt vele :D
2013. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sehogy. miért nem voltál ott bátrabb, és miért itt nagy a szád?!
2013. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sehogy kivéve ha nem kérted el a telefon számát .

De van egy jó tippem a következő alkalomra ha a strandon vagy :ha találsz egy lányt aki tényleg tetszik neked és nem csak kihasználni akarod akkor menj oda hozzá valamilyen ürüggyel (pl.:ha van nálad labda dobd oda majd menj oda és kérd el )mutatkozz be ,kedveltetsd meg magad vele hogyha ő is bír téged töltsétek együtt a napot ,beszélj magadról de ne tűnj túl egoistának és őt is hagyd szóhoz jutni ,majd a nap végén kérd el a telefon számát ,vagy az e-mail címét .Hogyha nem válik be kérdezz meg mást ,ha beválik értesíts pirvátban .

2013. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!