Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány. Most mit...

Tetszik egy lány. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hülyén fog hangzani amit irok,de ez mégis komoly.


Pár hete be iratkoztam egy autosiskolába,minden oké idáig.

Ma volt az utolsó elsö segély tanfolyamunk,megtetszett egy lány,vélhetüen neki is tetszek én. A szemkontaktus alapjábol gondolom,szemeztünk egy kicsit.


Én meg nem mertem megszolitani,mert nem volt még soha csajom,és amugy is nem azért jár ember tanfolyamra hogy ismerkedjen.


Már megbántam hogy nem kezdeményeztem felé.


Ha újra találkozni tudnék vele,nem követném el ezt még egyszer.


De sajnos a nevét se tudom, a lakcimét se,meg lehet hogy nem is egyszerre vizsgázunk. Igy teljesen lehetetlen hogy még egyszer össze fussunk. Meg a barátnöivel volt és nem akartam pofátlankodni.


Mit tanácsoltok? Van még esélyem meghoditani?



2013. júl. 27. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
szólítsd meg
2013. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mindig van esélyed meg hódítani...Ha valahol meg látod menny oda hozzá és mond -Szia nem te vagy az a lány az első segély tanfolyamról? és evvel már elkedhetek beszélgetni mindig a kezdés a legnehezebb utána ha nem egy bunkó arógáns akkor tuti hogy válaszol és csak annyi a dolgod hogy kérdezgesd
2013. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jackie Micke válasza:
Hát elszalasztottad a nagy alkalmat, DE: 1. ha ő is vezetni tanult, talán megadják a nevét, ha azt mondod, hogy tetszett. 2. ha oktató volt, csak besétálsz, és XY-t keresem, merre van. Ennyi
2013. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jackie Micke válasza:
Bocs nem autós, hanem elsősegély tanfolyam, nem olvastam jól, de a penzum ugyanaz.
2013. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még fogsz vele találkozni.

Ha nem volt még elméleti vizsgátok akkor szinte biztos hogy találkozni fogtok mert nálunk legalább is egyszerre voltunk beosztva egy helyre. És én mindegyik csoporttársammal rengetegszer találkoztam amikor a gyakorlati oktatás volt, egymást váltottuk szinte, volt akivel együtt voltunk mert külön oktatóhoz kerültünk és akkor mindig találkoztunk szinte.

Én is jártam hasonló cipőben, én ott mindenkivel beszéltem, nekem is tetszett ott egy lány igaz hogy kicsit idősebb volt nálam, de elején nem is beszéltünk meg semmi, gyakorlati oktatáson volt amikor beszéltünk igazán mert mindig egymást váltottuk és nekünk az elsőssegély is picit később volt és akkor is együtt voltunk plusz a vizsgánk is majdnem egyszerre volt. Mert én vizsgáztam először majd a csaj is bevolt osztva de ő neki 20 perccel később kezdődött el így akkor tudtunk kicsit beszélni, mert neki várnia kellett. persze ebből nem lett semmi mert ő már idősebb is volt meg igaz hogy nem volt kapcsolata de nem akartunk többet a barátságnál.

Szóval még ne add fel a dolgot, biztos hogy fogtok még találkozni ha ő is iskolás és hasonlóan lesztek beosztva.

2013. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem.


De valószinü neki már megvan a kresz és a forgalmi vizsga.

Mert amikor kresz tanfolyamra járok akkor ö eddig soha nem jött el.


Gondolom már csak az elsö segély vizsga van neki hátra ott viszont nem biztos hogy egyszerre megyünk. Mert az oktató is mondta hogy olyan emberrel menjünk akiben megbizunk mert lehet egy kucsit egymásnak segiteni.


Hát gondolom nem én leszek akit választ,mert ugye másik 2 barátnöje is oda járt tanfolyamra,szerintem velük fog elmenni vizsgázni.


Minden esetre jól elbaltáztam. Esetleg van még valami lehetöségem?

2013. júl. 27. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!