Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz a vörös haj lányok?

Gáz a vörös haj lányok?

Figyelt kérdés
Ti ugyan úgy össze jönnétek egy vörös hajú fiúval, mint egy nem vörös hajúval? 18/F
2013. júl. 24. 21:51
 1/9 anonim válasza:
Ha jó fej, és szimpatikus, akkor akármilyen lehet a haja... 24 L
2013. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem gáááz. Az csak egy haj. Az a gáz, ha igénytelenül nézel ki.
2013. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
persze
2013. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon vörös párti vagyok, persze, ha egy nyomi kockának nézel ki, az esélytelenek bizalmával indulnál :D
2013. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel én is vörös hajú vagyok ezért én nem mivel így is eleget látom ezt a színt XD de egyébként rengeteg lánynak bejön ,emiatt nem fog senki sem dobni,valószínű ha megismernék egy vörös hajú srácot és megtetszene akkor ez nem lenne kizáró ok.
2013. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem. Sokan úgy ítélnek, hogy nem találkoztak még igazából vörös hajú sráccal és elkönyvelnek minden vörös fiút egy szeplős arcú, vörös hajú, fogszabályzós kisfiúnak...


Én magam is egyetlen ilyen fiút ismerek, évfolyamtársam. Neki kifejezetten jól áll és érdekessé, egyedivé teszi ez a nem mindennapi hajszín. Persze ezt is "tudni kell hordani" :)


18/L

2013. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem gáz, én kifejezetten a világos hajakat szeretem, a vöröset is m de sajnos igaz h nagyon sok vörös ember marharonda
2013. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Perszehogy! :3


Egyébként nyugi, ez szinte senkinél nem kizáró ok, akinél meg igen, az nagyon felszínes, nem kell vele foglalkozni.

2013. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Jézus utolsó, ez olyan mint egy nő...


Nekem van ilyen hajam... Ezt muszáj volt 6 év után idevágnom, de ez undorító.

2019. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!