Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szólítsam meg azt a...

TANMAN kérdése:

Hogy szólítsam meg azt a lányt aki tökéletes és ha ránézek elolvadok? Mit tegyek úgy érzem nincs esélyem nála?

Figyelt kérdés

#tökéletesség #nincs esélyem
2013. júl. 22. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor nézzél fel rá ennyire ha veled van mert pofára fogsz esni
2013. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
de egy próbát megér ha nem mész oda hozzá biztos nem lesz veled :D
2013. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, nincs mit vesztened!
2013. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs is esélyed nálam.... lúzer.
2013. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1 próbát megér... mi van, ha a lány is pont így érez? :D
2013. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
gáz ha ennyire oda vagy egy nőért, tuti bukta ha megszólítod, remegni fog a hangod és izzadni fogsz mint egy ló. Esélytelen.
2013. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb egyszer megpróbálni, mint nem.
2013. júl. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"remegni fog a hangod és izzadni fogsz mint egy ló"

Hát az meglehet, de ha a lányban van egy picike értelem, akkor azt is észreveszi, hogy - bár a srác ideges mint állat - azért mégiscsak összeszedte magát valamelyest és odament szóval egyben azért megnyilvánul benne a "tökösség" is.

2013. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
42%

Ha az osztálytársad, akkor kedveskedj küldj neki virágot,

szerelmes levelet. De ezt inkább akkor alkalmazd ha nem tudja hogy belé vagy szerelmes és azt sem hogy te küldted! De így is jó! Én már ékszert

is adtam neki. Pedig még csak 11 éves vagyok! Ha nem válik be akkor, vald be neki ,hogy szereted! Ha még nem tudja! Ha még essem elég akkor: kérdezd meg tőle ,hogy mi nincs meg benned, és mér nem szeret. Ha nem válaszol akkor vagy vársz vagy feladod! Ha nem bírod elengedni őt, akkor szeress belé egy másik lányba. Ha még ez sem elég ,akkor nemtudom! (fiú vagyok)-(ezt fiuknak mondom) Remélem tudtam segíteni! :D

2013. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De cuki az utolso valaszolo <3 nm sok ilyen tokos 11 eves van :p :D


ha még válaszra vár a kérdés akkor szerintem vágj bele. még ha le is blokkolsz ha a lányban van egy csepp embersef akkor nem gunyol ki, alaz meg, nevet ki stb. En ertekelem ha egy fiu meg meri tenni qz elso lepest akarhogy is sul el a dolog es akarmi is lesz utana.

2013. aug. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!