Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek van valami jó ötlete?

Valakinek van valami jó ötlete?

Figyelt kérdés
Ha buliban szemezel valakivel,de aztán felszívódik és nem találod sehol,a bulinak vége,te otthon ülsz és nézed az internetet hátha rábukkansz a facebookon valahogy.Dehogy? Ha csak arra emlékszel hogy akkor milyen ruhát viselt és hogy nagyjábol hogy nézett ki és hogy 2 másik személlyel volt,de rájuk már csak halványan emlékszel,pontos leírást nem is tudnál róluk adni.Végignézve a partyba meghivottakat és akik ottvoltak,plusz akik talán ott lehettek,egyik sem ő,akkor mit tegyek? Szeretném megtalálni,ki volt ő.Volt pár ilyen,hogy kerestem valakit,akkor sikerrel jártam,de részemről nincs több ötlet hogy tudnám megtalálni.:(

2013. júl. 22. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Menj el máskor is oda bulizni és ne csak less, hanem menj is oda.
2013. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Partifotók? Hátha betagelte valaki.


Más ötletem nincs, tanulj belőle, és legközelebb szólítsd le.

2013. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nikiofficial97 ***** válasza:

Esetleg kérdezd meg az ismerőseid,ha ott voltak a buliban hogy nem látták e a csajt,és nem ismerik-e vagy valami.


17/L

2013. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!