Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hol ismerkedhetnék...

Szerintetek hol ismerkedhetnék olyan lányokkal, akik gyűlölik a magyar népzenét? (Ja és lehetőleg még szűz legyen az illető! )

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy soha nem jöttem ki jól azokkal az emberekkel, akik a népzenét szépnek tartják! Szerintem gusztustalan, idegeket cincnáló zene!

2013. júl. 20. 21:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
:) Bonyolult lenne elmagyarázni, de majd ha lesz valaki, aki komolyan ír, Neki elmagyarázom. Bízom benne, hogy nem lehetetlen. Talán csak ritka. :)
2013. júl. 20. 21:46
 12/14 anonim válasza:
Én megfelelek ennek és 18 éves vagyok:)
2013. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
szerintem nagy hiba, hogy ez alapján ítéled meg a lányokat. Nem biztos hogy azokkal jössz majd ki jól, akik nem szeretik a népzenét, nem hiszem, hogy jó ötlet beskatulyázni őket! és attól még hogy te nem szereted a népzenét, attól még lehet hogy egy kedves, népzenét kedvelő lánnyal remekül kiegészítitek egymást és jól kijöttök.
2013. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Gusztustalan, mi?


Próbáld csak ki.

2013. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!