Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Padragiak segítenének? Egy...

Padragiak segítenének? Egy lányt keresek

Figyelt kérdés

Pénteken (július 19.), 3 óra fele, busszal utaztam Ajka irányába. Ott is szálltam le.

Padragnál felszállt egy vörös hajú lány. Ujjatlan, kockás ing volt rajta, és fehér válltáskája volt. Vékony testalkatú.

Nem volt már hely dupla üres hely, így felajánlottam neki a mellettem lévő ülést.

Ajkáig együtt utaztunk, és, egy darabig nem is vettem róla tudomást. Aztán Ajkán újra összefutottunk, köszönt is, és számomra annyira szimpatikus volt, hogy úgy érzem tudnom kell ki volt ő :) Kérlek benneteket segítsetek!!



#lány #vörös #ing #kút #Padrag #padragkút
2013. júl. 20. 12:00
 1/2 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni, de szerintem kevés környékbeli van itt. Keresd meg Facebookon az "Ajkai lakosok" klubot, és írd be oda, hátha...
2013. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm. :) igen.. én is gondolom hogy.. kevés esély van itt erre. de.. egy próbát megér, gondoltam :)
2013. júl. 20. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!