Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan aki regisztrálva...

Van itt olyan aki regisztrálva van a chat.hu oldalra?

Figyelt kérdés
Írjatok tapasztalatokat, véleményeket.Előre is köszönöm!
2013. júl. 19. 22:05
 1/9 anonim válasza:
Katasztrófa. Egy csomó mindenkinek sablonszövege van, azon kívül nem lehet értelmes kommunikációt folytatni a legtöbb emberrel. Tisztelet a nagyon kevés kivételnek
2013. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát nézd meg, és lesz tapasztalatod....


Sok a kretén, van, van, akivel lehet beszélgetni. Ők a kisebbség, de összejöhet. 2 sráccal találkoztam onnan, mindkettővel összejöttem. Van akinek bejön, van akinek nem.

2013. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A fent lévő emberek 99%-a buta és primitív.


Viszont van egy-két gyöngy is a sok szemét között. Pl. ott ismertem meg a legcsodálatosabb lányt a világon :)

2013. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazság szerint most is ott vagyok, eddig egy értelmes korombeli lánnyal nem találkoztam...17F
2013. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én csak szórakozni szoktam ott, fiú vagyok valójában.


Ha lányként regisztrálsz:

- 98% webcamszexet akar tőled

- 1% beszélget veled, majd webcamszexet akar tőled

- 0,5% csak beszélgetni akar

- 0,5% ismerkedne is

- két percen belül biztosan rád fognak írni


Ha fiúként regisztrálsz:

- senki sem fog rád írni

- a lányok zárkózottak


Mindkettőt kipróbáltam, és inkább lányként szoktam fent lenni.


19/F

2013. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 piriiiiii ***** válasza:

Én sajnos regisztrálva vagyok, de évente, ha kétszer felmegyek, az is túlzás, és akkor is csak merő szórakozásból, hogy szívassam ott a népet.

Én még egyetlen egy normálissal sem találkoztam. Na jó, eggyel igen. A lényeg, hogy oda általában az emberek (pedofilok és homoszexuális egyedek, az intimtémák felé különösen érdeklődve) azért járnak, hogy kiéljék beteges vágyaikat. Én ezt tapasztalom.

2013. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az #5 leírta a tiszta valóságot a chat.hu-ról, több nem is kell...
2013. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy újabban olyan a chat.hu, mint ahogy az ötös válaszoló leírta. Én régebben mást tapasztaltam. Ha érdekes nevet választottam, akkor rám írtak a lányok, akikkel jól el is társalogtam. Találkoztam is pár lánnyal és volt, akivel futókalandom is lett. Akkoriban még nem akartam magam elkötelezni. Ez még akkor volt, amikor nem volt még fényképes adatlap.
2013. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most is fent vagyok, iszonyat. Sok beteg ,perverz ember van . Viszont tényleg igaz,hogy van egy két jó fej. 31N
2013. júl. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!