Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol jó ismerkedni?

Hol jó ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok én egy 21 éves fiú vagyok. Már volt több párkapcsolatom (4db) de mindegyik pár hónapnál nem élt többet viszont már szeretnék egy tartós kapcsolatban élni. Szóval az lenne a kérdésem hogy hol érdemes ismerkedni ahol normális lányokat lehet találni.

Nem rég felregisztráltam a twoora és badoora de valahogy nem azaz eredmény van amit vártam.

Szóval szerintetek hol lehet ismerkedni ahol sikerrel is jár az ember (ahol nem kacsacsőrűeket nem kifestett beképzelt csajokat talál az ember)

Előre is köszi a válaszaitokat.



2013. júl. 19. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálod meg a való világot?

A többi kapcsolatod is neten volt?:)

2013. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bízd a véletlenre, a legjobb dolgok véletlenül történnek meg
2013. júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
itt velem is lehet 22 vagyok
2013. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tita13 válasza:
szerintem igazából mindenhol lehet ismerkedni csak a hely az a témában szab határokat én ismerek több olyan embert is aki a interneten keresztül ismerkedett meg és még a mai napig is együtt vannak szóval próba szerencse :)
2013. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1 válaszadónak a kérdésére a válasz: Természetesen nem. Akik eddig voltak abból egy se volt a netről hanem más által.

A többieknek köszönöm a válaszokat :)

2013. júl. 20. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!