Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az a pont, amikortól már...

Mi az a pont, amikortól már nem próbálkoznál valakinél, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Nem mondja, hogy járna veled, de azt sem jelenti ki, hogy nem. Szóval intelligensen viselkedik,hogy ne bántson meg, nem küld el a francba, viszont néha meg olyan,mintha lenne nála esélyed.

Meddig várnál?


2013. júl. 18. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
kivárnék kb 1hetet, aztán ismét keresném, de nem nyomulósan, csak inetligensen:)
2013. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem pont ma lett elegem ebből. :(
2013. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kb.semeddig
2013. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon unalmas tud lenni egy idő után.
2013. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én, hülye, másfél évet eltököltem egy ilyenre. Első és utolsó alkalom volt. Mondanom se kell, hogy kosár lett belőle végül, tehát még csak nem is volt értelme kínlódni miatta.


Utolsó pont fontos. Akivel ezt csinálod, az kínlódik. A bizonytalanság nagyon rossz. Ha picit is szereted, akár barátként is, ne tedd vele.

2013. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semeddig. Intelligenen állítsd valahogy kész tény elé, de 99%, hogy beijed, és tuti, hogy elszalad.
2013. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!