Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha külsőleg nem tetszem neki...

Ha külsőleg nem tetszem neki mit tehetnék hogy ezt megfordítsam? Szerelmes vagyok a fiúba

Figyelt kérdés

2013. júl. 18. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
semmit nem tudsz tenni, nincs meg a kémia köztetek, nem is működne mint kapcsolat.
2013. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bummer ***** válasza:
Akárhogy fáj, olyan vonatra ne akarj felszállni ami nem arra megy amerre te akarsz.
2013. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
inkább hagyjam?
2013. júl. 18. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
"kémia" a biorobotok között van. De néhányunknak van lelke és mi tudunk szeretni, szerelmesek lenni. Mint a kedves kérdező is. Megértem, mit érezhetsz. A lelked fáj. De mégis honnan tudod, hogy nem tetszik neki a külsőd? Mondta?
2013. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elég lekezelő a találkozásunk óta
2013. júl. 18. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Én megértelek, de azt mondom hagyd, nem érdemes olyanért futni, akinek nem jössz be külsőre, mert bár a külső nem minden, de ahhoz, hogy párkapcsolatban is jól működjetek, és ne csak lelkileg legyetek egy hullámhosszon (mert az tulajdonképpen még 'csak' barátság/szeretet), ahhoz igen is kell fizikális, biológiai vonzalom is mindkét fél részéről.

Én tudom, hogy ezt nagyon nehéz elfogadni, főleg, hogy szerelmes vagy belé, de bármit csinálsz, bármilyen kedves vagy, a fiú ízlését nem tudod megváltoztatni, mert egyszerűen így lett megteremtve. Meg van mindennek az oka, lesz majd olyan pasi, akinek te leszel az ideális nő, külsőre belsőre :)

L

2013. júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy mostanság mindenkivel így viselkedik. ezt be is kéne vennem?
2013. júl. 18. 23:46
 8/8 anonim ***** válasza:
simán. van ilyen.
2013. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!