Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ezek alapján...

Szerintetek ezek alapján jogosan könyveltem el magam ronda fiúnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jobban belegondolva, mindig az olyan lányok mondták szemrebbenés nélkül, kegyetlenül a képembe, hogy ronda vagyok vagy nyomi, akik nagyszájú, beképzelt, szívtelen, buta jellemvonásaokkal rendelkeztek. Fura, de így van. Elleben, azok a lányok figyeltek fel rám,a kik intelligensek, vissszahúzódóbbak, átlagosabb kinézettel, cuki kislányos külsővel rendelkeztek és alacsonyak voltak vagy épp ellenkezőleg vékony, magasak, modell alkatúak, de okosak és szerénynek tűntek. Sokszor össze vagyok azvardova, mert például van, hogy buszon/buszmegállóban szemeznek velem szép lányok is akár!, de aztán fészbukon megkapom egy lánytól, hogy fúj, de ronda vagyok és ilyen külsővel csoda, ha lány szóba állna velem. (Próbálom kiemelni a legdurvább eseteket amúgy.) Viszont olyan si volt, hogy a lány barátnője maga jött oda hozzám, mert tetszettem a legjobb barátnőjének. Meg olyan is volt, hogy több csaj rólam dumált a buszon, meg néztek hátra utánam folyton. Olyan lány is volt, aki végig feltűnően úgy bámult a buszon, mintha közben kívánnak szexuálisan és ha közénk állt valaki, volt képes csak azért, hogy lássona úgy állni! Nem tudom miért van ez velem, de teljsen összezavarnak a csajok, mintha egyik valami ronda kis senkinek nézne a másik meg valami nagyon helyes, szuper pasinak. Persze én rodnának tartom magam, nem si volt még sikerem sosem annál a lánynál, akit leszólítottam, legjobb esetben is csak havernak felvettem a lányt és kész, semmi nem lett belőle, meg volt is pasijuk általában.
2013. júl. 16. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül a külsőddel van baj, sokkal inkább a hozzáállásoddal
2013. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mutass képet, és a tisztelt Ház megszavazza, hogy ronda vagy, vagy nem:D
2013. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Küldesz képet privátban?? :-)
2013. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Na figyelj, engem sok lány lefújjogot, ehhez képest volt szép lány, aki meg érdeklődött utánam, ő jött oda hozzám, míg esetleg barátai rám voltak szállva. Akkor még kövér voltam, több mint 100 kiló, most meg kb. 80-as vagyok, és még mindig ez a helyzet...pedig nem tartom magamat különösen jó képűnek, de aki volt barátnőm, azt nem ilyen rondavagyok hozzállással szereztem meg. Tegyél a külsődért is, ha akarsz, edz, legyen saját stílusod, és a rossz véleményekre tegyél nagy ívben, olyan lány kell, aki téged és nem a csinos pofidat szereti ezt te is gondolhatod, és lányoknál sem a külső számít, ha egy bombanő jönne hozzám, aki közben egy szemétláda, azt elküldeném, és inkább járnék egy átlagosabb, de jobb szívűbb csajjal, legyél szabad, legyél a jobbik, erősebbik önmagad, haverkodj, és amikor odamész egy csajhoz, azt ne reszketve a félelemtől tedd, hanem a "most beszélek vele és kész" hozzáállással...pörgősen, lazán, de jól. Én is voltam olyan, mint te, de továbbléptem.
2013. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
küldesz képet??
2013. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!