Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miről beszéljek vele?

Miről beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác(16) akivel egész jó barátok lettünk, és nekem ő lenne a tökéletes srác, kedves, van humora, lehet vele hülyülni, meg normális dolgokról is beszélgetni, és még jól is néz ki, az egyetlen baj, hogy messze lakik tőlem, és jó ha fél évente egyszer látjuk egymást, ezért egyáltalán nem jőhetünk össze, meg nem is tudom hogy ő akarna-e valamit, de inkább az az érzésem, hogy bent ragadtam a barát zónában. Na de az a lényeg hogy nagyon fontos nekem és mivel nem tudunk sokat találkozni ezért inkább csak írásban tartjuk a kapcsolatot, de az a baj hogy egy idejig tök jól írugatunk egymásnak és utána sokszor csak így nem írunk tovább, és ez valahogy fura, pedig amikor élőben találkozunk akkor minden jobban megy, meg sok viccünk is van amit csak mi ketten értünk

és azt szeretném kérdezni hogy ti tudtok valamilyen mentőőveket, ha így megszakad egyszer csak az írás akkor mit írhatnék neki, mivel élénkíthetneém fel a beszélgetést?


légyszi segítsetek:)

l/16



2013. júl. 16. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

A tökéletes párja mindenkinek messze lakik... Ki szerint véletlen ez? :D

Hajlamosak vagyunk felidealizálni azt, akivel ritkán találkozunk, a szomszéd csávó ugyanilyen hidd el nekem ;)

2013. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ebben lehet hogy igazad van, de akkor imádok vele írni, és mint már mondtam nagyon fontos is nekem, és tisztában vagyok vele, hogy úgy se lesz belőle semmi, és ő nem akadáléyoz meg abban hogy a közelemben élő fiúkkal is randizzak meg ilyenek, csak szeretnék vele egy minnél jobb baráti viszonyt fennttartani, és ezért kérem a segítségeteket
2013. júl. 16. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!