Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuuk milyen lanyok jonnek...

Fiuuk milyen lanyok jonnek be? Kifejtve. Milyen magas/testalkatu/haj/szem/esetleg milyen az idealis belso? Ha valakinek van kedve irjon

Figyelt kérdés
14eves lany..

2013. júl. 15. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

alacsony lányok, csakis vékony, haj mindegy, csak vörös ne legyen, szem kék, barna zöld de nemkizáró ok a más.


belsőre, lehessen vele hülyülni, kacérkodni, álljon ki magáért :D


22/F

2013. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

165-180-5 magas formás , nem kell tökéletesnek lennie , hanem az a teljesen normál.

Fekete haj, esetleg kék szem, de a többi is jó egyébként, csak vörös ne legyen:D

Ne legyen egy idióta, buta, "műpina" aki csak szexelni tud mást nem, ne igyon, ne drogozzon, keveset bulizzon:D kb ennyi ez lenne az álmom 20/f

2013. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szőke, szép arcú, nálam alacsonyabb és fiatalabb, közepes mellméret (ne terelje a figyelmet minden másról de legyen valami), vékony jó de ha nem teljesen az sem baj csak az a klasszikus testes alkat ne legyen már, szemszínnek én a zöldet imádom, a saját szemem is imádom nézegetni (beteg mi? :D) de ez nem lényeg, belsőtéren pedig szoruljon a segítségemre de ne mindig, szeretek hős lenni, de nem cseléd. inkább ő kövessen engem és ne én őt (pl. strandon ha elindulok valahova szó nélkül csak egy pillanatra is, akkor szívesen kövessen, ez nekem eszméletlenül bejön)


16f

2013. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Zeds Alive válasza:

Magasságban egyetlen kikötés hogy ne legyen magasabb nálam (186 cm). Testalkatra mindegy..teltebb, vékonyabb lányok is..Haja mindegy szeme mindegy a lényeg az hogy olyan jellegzetes, megjegyezhető feje legyen. Karakteres, belevaló csajok ;D

15F

2013. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez aranyos:)
2013. júl. 15. 21:26
 6/13 anonim ***** válasza:

Magas- 170 cm feletti, hosszú barnahajú, vékony/átlagos lány legyen. Szemszín mindegy.

Legyen aranyos és szeretethiányos:)

23f

2013. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Külső: Magasság nem igazán számít

Testalkata: ne legyen csontos de ne is nagyon husos.. Legyen rajta fognivaló

Haj: hosszúhaj jobb mint rövid..

Szem: a kék szemű lányok előnyt élveznek de a szem sem a legfontosabb...

Belső: kedves, őszinte, humoros, laza kb. ennyi :)

17/F

2013. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Zeds Alive válasza:
Jajjdehülye vagyok itt nézegetem a válaszokat aztán egy csomót nem írtam le.:D Ragaszkodjon hozzám, no drog, no pia, no kedli. Legyek fontosabb mint egy barátja. Ha vannak exei lehetőleg ne beszéljen velük. Átlagos lány (nem tudom mi bajotok a vörössel?:OO )Zenei ízlés NAGYON fontos..művelt okos lány.:) cöhh. szép álom:D
2013. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Eddig azt hittem hogy a barnaszem a fiuk álma..
2013. júl. 15. 21:35
 10/13 anonim válasza:
írd már le ezeket magadról :P már mint hogy milyen vagy :) mert lehet hogy te vagy életem szerelme :P
2013. júl. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!