Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha tetszik egy fiú az szerinte...

Ha tetszik egy fiú az szerintetek gáz ha ráírok Face-en? Szerintem az de mostohatesóm szerint nem.

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2013. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a sráctól függ!
2013. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem az

bárkire ráírhatsz és bárkivel beszélhetsz, pont ez a lényege

2013. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

gáz!

te vagy a lány, ő a pasi!

max jelöld be ismerősnek, de ne írj rá!!!!

a férfi dolga a kezdeményezés!

utálom ezeket a msotani tutyimutyi fiúcskákat akik nagyarcal feszítenek a barátnőjük melett, és a buli közepén kiderül jah, hát a csaj mászott rá...saját magától össze sem tudta szedni...

pfff

hagyd meg a kezdeményezési jogot a pasinak! ha meg akar szerezni, ha érdekled, ugyis írni fog!!! hameg arra vár, hogy írjál, akkor így járt!

2013. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bino ***** válasza:
4.: Szerintem te pár évszázaddal le vagy maradva. Nagyon régóta nem a fiúk kezdeményeznek.
2013. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lányoknak is szabad kezdeményezni, de fb-t max arra használd hogy lebeszélj egy talit vele. Előtte valahogy intézd úgy, hogy személyesen is váltsatok pár szót, és akkor már nem lehet ráfogni, hogy fb kapcsolat ;)
2013. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4

Te nagyon el vagy tájolva...

2013. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!