Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi igaz abból, hogy a külsőre...

Mi igaz abból, hogy a külsőre 10/10-es nők arra panaszkodnak nem megy oda hozzájuk senki?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

ha a pasik tényleg csinos lányt látnak akik nem a r ibanc kategóriába tartoznak akkor nem igazán mernek kezdeményezni

nekem is volt gondom belőle hogy "egy olyan nőnek mint te úgysem kellenék" és így elég problémásan indult a dolog

2013. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már több szép és rendes lánynál is próbálkoztam, midnegyiknek volt pasija, de azért havernak jók. Viszont szerintem túlzás az, hogy jaj a szép lányokhoz nem mennek oda a fiúk, ez hülyeség.
2013. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én srác vagyok, és lehetséges hogy van benne logika.

én pl sokszor ugy gondolkozom, egyrészt: "áhh ez a csajnál esélyem sincs...meg sem próbálok nem akarok beégni"

másrészt: "b*sszus bomba a csaj nagyot ott van, tuti van pasija..., egy ilyen szép lánynak..."


szóval megértem azokat a lányokat, akik tényleg szépek, hogy miért nem megy hozzájuk senki oda.


én is pl tisztában vagyok a saját adottságaimmal, és ennek megfelelően enm a fullos lányokat keresem sosem, hanem lejjebb adom a középfelső kategóriába.

(( és itt jegyezném emg, hogy gyikon rengeteg síró rívó magát csúnyának tartó srác ír, hogy hu őjk senkinek sme kellenek...persze hogy nem, ha rosz rétegben próbálkozol! aztán mikor megírom neki, hogy nézz tükörbe, mitlátsz, válaszol, hogy 180 magas 60 kio, pattanásos kapafogakkal, szóke hajjal, akkor írom vissza hogy ember, ne a fullos bigékre nyomulj, hanem a puncit akarsz add lejjebb az igényeidet!))

2013. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem a szépség számít 90%ban legalábbis...

A lényeggel kevesen foglalkozunk igazából.

2013. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem sok. Mindig van olyan magabiztosabb pasi, aki próbálkozik náluk. Nem minden férfi tutyimutyi, van, aki úgy van vele, hogy inkább egy visszautasítás, mint hogy meg se próbálja. A félénkebbek viszont tényleg nem mindig mernek csinos lányoknál próbálkozni. Ettől függetlenül azért nem maradnak pasi nélkül.
2013. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd kedves kèrdezö, ha öszinte akarok lenni, én "jó csajnak" tartom mgam, a külvilág visszajelzèse alapjàn meg böven ugrom a lècet ebben a kategóriában. Pedig messze állok a plázacica-stílustól.


Ès nem igaz az, hogy senki nem próbálkozik be, mert épp ellenkezöleg, kb. bárhova megyek, mindenhok kitüntetett figyelmet kapok. Ami tök jó, tényleg, csak nem feltétlenül az az ember jön szembe és mosolyog rám, akinek kellene.


Miért? Azért, mert többnyire a vállalkozók gazdag fiai próbálkoznak be, akik tele vannak önbizalommal, hiszen stílusosak, tehetösek, sikeresek a lányoknál. Ezzel ellentètben gyakran hallottam vissza szerényebb külsejü, anyagi helyzetü srácoktòl, vagy barátaimtól, hogy sose mernének nálam bepróbálkozni, mert úgyse lenne esélyük nálam.


Na ezek után meg néznek nagyot, hogy a párom egy minimálbért keresö, tök átlagos fiú. Még csak az esetem sem volt, mikor megismertem, ma meg mindennél jobban szeretem. Ès bár ö sem rám nyomult szerencsére, azèrt kezébe vette az irányitást ;)


Arra akarok kilyukadni, hogy sosem tudhatja az ember, hány fiú lehetett volna a párja azok közül, akik nem mertek rànézni sem. Én nem hiszek abban a kasztrendszerben, hogy szépnek szêp jár, csúnyának csúnya, ès mindenki maradjon a maga "szinvonalán". A szerelem nem külsö alapján müködik :)

2013. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xKakashix ***** válasza:

Ez nagyon igaz.

Persze ha nincs pasija, és fura de a szép csajok jobban reagálnak mint egy kevésbé szép, legalább is én eddig ezt tapasztaltam. :)

2013. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!