Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek egy teljesen...

Szerintetek egy teljesen átlagos lánynak lehet olyan erős kisugárzása, hogy szinte minden pasi megbámulja?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam szépnek egy kicsit sem még is sokszor annyira megbámulnak, hogy már kicsit kínos.Olyan is sokszor van, hogy leszólítanak a buszon vagy akárhol.. és nem csak az átlagos fiúk hanem a helyesek is.Egyszer azt mondták nekem, hogy a skorpiók (ez a horoszkopom) nem szépek de bárkit megkaphatnak a kisugárzásuk miatt. Nem értem ezt..
2013. júl. 15. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt benne lehet ez a kisugárzás dolog is. Egy szép mosoly, látható energikusság sokat dob bárkin. Másrészt meg az is benne lehet, hogy talán szebb vagy, mint gondolnád.
2013. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így látatlanban nem tudok mondani rólad semmit.


Egyébként igen, lehetséges hogy megbámulják, bármi okuk is legyen rá.

2013. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én se értem, de miért ne lehetne ilyen

(bár nem hiszem, hogy a horoszkópod miatt)

örülj neki, jobb mint ha észre se vennének :D

2013. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

persze, hogy lehet. Sokszor egy kedves tekintet vagy egy mosoly többet dob rajtad, mint a smink.

Nekem pl, ha jó a hangulatom, akkor valahogy jobban felfigyelnek rám az emberek.

2013. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is skorpió vagyok, sosem bámulnak... a lányok.
2013. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Felső és melltartó le, mibe hogy megbámul mindenki :D
2013. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!