Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Írjak neki?

Mit tegyek? Írjak neki?

Figyelt kérdés

Társkeresőn megismertem egy csajt, (eddig össz 1szer beszélgettünk chaten) aki nagyon szép, értelmes meg minden, csak egy a bökkenő, van egy húga akit talán mégszebbnek találok és akit csak képeken láttam, de ő valahogy iszonyú módon bejön... Már azon gondolkoztam, hogy elnézést kérek a lánytól és hogy kérjem beleegyezését hogy hadd beszélgessek a húgával... Lehet hogy ez irtó bunkóság és parasztság, de vanak dolgok, amiket nem tudok irányítani belül...


Nem mondanám el nyilván azonnal hogy mi az igazi helyzet, idővel viszont el. Szerintetek mit csináljak?



2013. júl. 12. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem tedd ezt, mert ez így is bunkóság. Ha nem ő érdekel igazán, ne áltasd. Legjobb esetben majd a hugi jól lekoptat. Ha ha. De akkor is tedd ezt.
2013. júl. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megtettem. megírtam a csajnak... Félek ha nem tettem volna és vele kezdtem volna randizni előbb utóbb bajok lettek volna, hogyha lett volna valami a dologból
2013. júl. 12. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!