Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Eddig egy szép szava nem volt...

Eddig egy szép szava nem volt hozzám, de mióta elmondtam neki, h szimpatikus nekem, azóta bókolgat. Ez minek a jele?

Figyelt kérdés

2 hete beszélgetek facebookon egy sráccal. Ő jelölt be engem,még soha sem találkoztunk. Nekem nagyon bejön az eddigiek alapján. De eddig egy szép szava sem volt hozzám,nem bókolt meg semmi ilyesmi. Inkább csak csipkelődött. Tegnap megírtam neki őszintén,h mennyire szimpatikus nekem,és azóta teljesen máshogy áll hozzám. Elkezdett szívecskéket is küldeni,és végre bevallotta,h tetszem neki. Ez most akkor azt jelenti,hogy bátrabb lett,mert pozitív visszajelzést kapott tőlem?:D Na,szóval azt,h félénk a srác? Mert akkor ez magyarázat lenne arra,h miért nem akar találkozni. Ő mondta,h találkozzunk,de csak úgy hívott eddig talira,h a haverja és a bnője is ott lett volna.

19/L


2013. júl. 11. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az hogy egy félénk balpénisz volt eddig.
2013. júl. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bátortalan volt
2013. júl. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg azért jelölt be mert tetszettél neki :) eddig lehet azért nem írt neked ijeneket mert nem tudta hogy hogy érzel iránta... de most hogy írtad hogy szabad a pálya még szép hogy felbátorodott :)
2013. júl. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!