Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Hogy mondjam meg...

Mit tegyek? Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki szerelmes belém ( legalábbis nagyon tetszem neki) és régen ( több mint fél éve ) nekem is tetszett nagyon nagyon nagyon minimálisan, de amúgy abszolút nem. Azóta teljesen "kiszerettem" belőle, de ő még mindig szeret engem, és azt hiszi, hogy én is őt. De én őt nem szeretem, és nem is szerettem. Amikor nagyon benne voltunk a " sűrűjében", ajándékokat vittünk egymásnak, sokat beszéltünk skype-on. Azóta van egy másik fiú, akit most nagyon szeretek, és nem tudom hogy mondjam meg az előző fiúnak, hogy már van más, és hogy már nagyon rég nem szeretem őt.. Félek, hogy megbantom, mert amúgy elég érzékeny, de az js lehet, hogy megharagszik. Hogy mondjam meg neki? Segítsetek! Normális válaszokat légyszi!

2013. júl. 10. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

"Van egy fiú, aki szerelmes belém ( legalábbis nagyon tetszem neki) és régen ( több mint fél éve ) nekem is tetszett nagyon nagyon nagyon minimálisan, de amúgy abszolút nem. Azóta teljesen "kiszerettem" belőle, de ő még mindig szeret engem, és azt hiszi, hogy én is őt. De én őt nem szeretem, és nem is szerettem."


"Azóta van egy másik fiú, akit most nagyon szeretek"


"már van más, és hogy már nagyon rég nem szeretem őt."



Tehát ezt kéne neki megmondani.Ugyanis ez az őszinte út, ennél tisztességesebb nem lehet sz vele.


Ha ennek ellenére megsértődik, az már az ő problémája, és azt már nem neked kell megemészteni.

2013. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Figyi aranyom, ez tutkó kampóvári. Ezt el fogod előbb vagy utóbb mondani, mert sejtem, hogy a hapsi (mármint a régi) igen nagy tempót diktál, találkozgatni akar, meg ilyenek, tehát sokáig nem fogod bírni. Viszont amikor elmondod, készülj, hogy eddig tartott a ti kapcsoltatotok, és ezalatt azt értem, hogy bármilyen nemű kapcsolatotok, mert meg fogja veled szakítani, hidd el....van ilyen, most majd átesel rajta.
2013. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ő én voltam a fiú helyzetében(mármint a régi). nagyon szerelmes voltam belé, és úgy nézett ki hogy ő is belém. aztán egyszer csak el ment egy táborba, és ott volt az ex-e akivel összejött, majd amikor visszajött, akkor megmondta nekem hogy csak azért "szeretett" mert jól esett neki hogy szeretik. hát nagyon szar érzés de szerintem csak mondj el neki mindent.
2013. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálam is ez van, hogy azért "szerettem", mert jól esett hogy szeretnek. De már nem érzek így.
2013. júl. 13. 12:25
 5/5 anonim válasza:
hát akkor mondd meg neki deszkán hogy nem tetszik neked.
2013. júl. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!