Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, valaki ismerkedni,...

Lányok, valaki ismerkedni, dumálgatni ebben az unalmas forróságban? : D

Figyelt kérdés
Szétbsz az unalom, írjatok lányok, aki magányos vagy szeretetgetésre vágyik vagy csak úgy dumálgatna. :D Ha csikizésre vágysz, akkor meg főleg írjál! XD

2013. júl. 10. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Kéne felülre kiírni egy fő kérdést, aminek a címe valami olyasmi lenne, hogy "Lányok, reménytelen nyomi vagyok és beszeretnélek fűzni valami perverz hülyeségbe, jöttök?"

Ez a kérdés mindig jelen lenne, akárhány egyéb kérdés jelenik meg alatta és ide írhatna minden hasonló igényű kölyök. Sokkal egyszerűbb lenne.

2013. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
meleg vagy?
2013. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaaj 1. szegényt hagyad már..:DDD
2013. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
89%
menj ki a pajtába,szeretgesd a kecskét
2013. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felfújható Sárkánynak paranoiája van. Ha egy "lehetek terhes?" kérdést lát, már arról is azt fogja gondolni, hogy egy "nyomi", "lúzer" írta ki. Azt hiszi, csak lúzerek írnak itt ki mindenféle kérdést, még a Tudományok kategóriában is.
2013. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

Ugyan kérlek, ez csak a több éves GYIK tapasztalat. Egy nem nyomi srác nem ír ki ilyen idióta kérdést, főleg ilyen idióta megfogalmazásban. Vannak értelmes srácok, de ők nem itt fognak erőlködni.


A tudomány kategóriáról egy szót nem szóltam :)

2013. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Felőlem :) én is halálra unom magam...
2013. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!