Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok legjobb meleg...

Mit gondoltok legjobb meleg fiú barátról?

Figyelt kérdés
Szerintem tök jó, mert szerelem úgysem lesz belőle és úgy hallottam nagyon jó arcok.

2013. júl. 9. 22:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én hetero vagyok, van egy meleg barátom, meg egy biszexuális, de inkább meleg legjobb barátom. Nagyon sokat lehet tőlük tanulni, nem azért, mert okosabbak lennének, hanem azért, mert csupán azért mert homoszexuálisok, másként kénytelenek látni a világot. Másként kezelik őket, ezért csomó dolgot másként látnak. Ilyen a szerelem,a család, a munka, minden. Na, mivel tudjuk, hogy az említett dolgok fontosak szinte minden érző ember számára, logikus, hogy jó ezeket több féle szempontból is ismerni. Tehát: ha heteró vagy és van egy meleg barátod, akkor nagyon sokat tanulhattok egymástól, ha mertek őszinték lenni. Ennyi. Nem tudom, megválaszoltam-e a kérdésed, mert nem értem a kérdésed. Használj vesszőt, névelőt, mert most valamit kihagytál és nem tudom, mit akarsz kérdezni. 21f
2013. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Utolsóktől köszönöm. POnt ezért lenne jó megismerkedni eggyel. Tényleg hasonló storykat hallottam és nagyon tetszettek is. Bocsi a helyesírási hibákért! :)


Próbáltam heteró fiúkkal barátkozni, de az a baj hogy eg yidő után mindegyik többet akar és akkor néha én i selgondolkozok hogy most milyen szempontból bírom a srácot és mindig oda lyukadok ki, hogy csak abrátilag és ugye ez nekik nem annyira esik jól és akkor vége az egésznek.


(annyit még lehagytam hogy 16/L )

2013. júl. 9. 23:00
 13/18 anonim ***** válasza:

Engem imádnak a lányok! ^^

16/F

2013. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok!

Persze a legtöbbjüknek a legjobb barátja vagyok! :3

Nem hordok se szoknyát,se festett köröm,tök átlagos vagyok,nem verem nagy dobra,hogy meleg vagyok,csak Nekik mondtam el. :P

2013. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Fú,irigylem őket :D privátban?
2013. júl. 10. 16:49
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ja, hozzátenném, hogy nekem négy legjobb barátocskám van, ebből egy hetero fiú, egy majdnem tiszta homo fiú, meg két hetero csaj. De ennek ellenére nem hajtok rá a csajokra, barátokra nem hajt rá az ember.
2013. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

jó hát. de csak akkor ha tényleg teljesen semleges veled. mert ha pl az azért gond h na tán mégse kéne levetkőzni előtte mert gáznak érzed, akkor az úgy nem működik. (most pl gondolj arra h szívesen elmennél-e vele nudistrandra és nem lenne-e semmi ellenérzésed ...).

ha ez így oké és nem borzongsz bizonyos esetekben, akkor lehet jó, persze

2013. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
igen, ezek mind szép és jók, de rengeteg időnek kell eltelnie hogy eg yilyen kapcsolat kialakuljon. Nem azt mondom hogy nincs időm csak félek hogy hiába vagyunk tök jóban, vmikor az egyikünk többet akar.
2013. júl. 10. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!