Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beszélgetek egy jó csajjal,...

Beszélgetek egy jó csajjal, csak messze van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jó a csaj meg minden csak messze, az a baj? mit kéne tenni?

HELP :S


2013. júl. 9. 00:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ismerős. :D
2013. júl. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Vagy küzdesz,és harcolsz azért hogy minden frankó legyen,vagy nem hülyited sem magad sem a kiscsajt.Pofon egyszerû nem?
2013. júl. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
A messze mit foglal magába? Mivel itt a szünet szerintem minden megoldható, én több mint egy órára laktam messze a csajtól tömegközlekedéssel, így randiztam is vele, de ő nem volt képes annyit megtenni, hogy lejöjjön, ehelyett csak azt hangoztatta hogy milyen k rva messze vagyok (suliba is arrafelé járok) így beleuntam, és hagytam... Szóóval, ha ő is képes arra, hogy feléd is leugorjon, semmi sincs veszve :)
2013. júl. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

[link]



valamint



[link]

2013. júl. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
330km...az nem gyenge :S
2013. júl. 9. 01:09
 6/16 anonim ***** válasza:
na erre ráb*sztál ha szereted is a távolság nem akadály de egy kósza numera nem ér anyit hogy enyit utazgass
2013. júl. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem az a célom h megfektessem, arra lenne itt is elég csaj... csak vele jól elbeszélgetek :D
2013. júl. 9. 01:37
 8/16 anonim ***** válasza:
köszi :DDD
2013. júl. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
'Nem az a célom h megfektessem, arra lenne itt is elég csaj... csak vele jól elbeszélgetek :D' Fiam! Te meleg vagy?
2013. júl. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem xD

De nem azzal a céllal mennék oda hogy most leteperem xD

2013. júl. 9. 01:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!