Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18-25 éves lányok véleményét...

Lazar angelov kérdése:

18-25 éves lányok véleményét és fiúkét várom! én 19F vagyok van egy lány 25 éves beszélgetünk 4 napja. Szerintetek lehetne köztünk valami? Vagy mit akar? Nekem nagyon bejön!

Figyelt kérdés
viszont sikerült elcsesznem,de azt írta semmi baja belevitt egy olcsó kis játékba..de hogyan fojtassam? elég könnyen vezet..
2013. júl. 8. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a játékos részét nem értem meg a vezetést.. A kérdésre válaszolva lehet köztetek valami.. Komoly kapcsolatot mondjuk nem tudok elképzelni ilyen korkülönbséggel.. Egy 19 éves fiúnak messze nem azok az elvárásai egy kapcsolattól, mint ami egy 25 éves nőnek.. L/23
2013. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első cáfolására: 19 évesen ismertem meg a 24 éves barátnőmet. Nagyon komolyan szerettük egymást, és valóban nem egy elvárásaink voltak: karriert akart építeni, én meg több időt akartam vele lenni és szakított velem.
2013. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, kedves második, de pont csak megerősítetted amit írtam, hogy nem egyek az elvárások.. azt én is írtam, hogy persze lehet köztük valami ettől függetlenül.. Szerethetik egymást, de komoly kapcsolat nem lesz belőle.. Ui: Nálam a komoly kapcsolat azt jelenti sokáig együtt vannak, közös jövőt terveznek..
2013. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lazar angelovnak nincs nő aki ellent tudna állni :D
2013. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

első! hát beszélgettünk neten..és belevitt egy olyan játékba

amivel felmérte szerintem hogy mennyire vagyok érte oda meg hogy mit akarok! megértem hogy nem ugyanazok a célok,bár elég komoly fiú vagyok a többi korombelihez képest! De leginkább arra lennék kíváncsi hogy megpróbáljam elhívni randizni? megéri hajtanom?? amúgy azt mondta jól gondolkozok eddig csak dicsért! utolsó! lazar Angelov :D :D

2013. júl. 8. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megéri egy ideg...
2022. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!