Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tini csajok, gondot jelent ha...

Tini csajok, gondot jelent ha egy fiú kopaszodik elől két oldalt kicsit?

Figyelt kérdés
Mert én így vagyok most és azon gondolkozom, hogy nyírjam-e le totál kopaszra vagy vegyek csak sapkát fel, de ilyen melegben elég parás a sapka. Meg az a para, hogy nagy orrom van, szóval akkor durvábban kiemelődne, mint hosszabb hajjal. Bár úgy tudom, hogy amikor egy lánynak bejöttem, akor volt hajam, de volt már olyan is, hogy kopaszra nyírt volt és úgy is megnézett egy nagyon cuki lány buszon, sőt több is. Szóval reménykedem, de leginkább a nagy orrom zavar, mert ahhoz tényleg jobb a nagyobb haj. :// Szerintetek?

2013. júl. 4. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is kopasz vagyok jó ez, csak vigyázz, hogyne legyen túl rövid mert könnyen fel ég a napon.
2013. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Héé, aki szeretni fog,annak hajjal és haj nélkül is tetszeni fogsz!:)
2013. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én inkább attól tartok, hogy így még inkább nem adnak esélyt az ismerkedésre sem, mert már így is az van, hogy ronda vagyok és lekoptatnak. Sosem volt önbizalmam. Eddig is nehezen találtam csak lányt, akinek bejöttem külsőre.A többség meglát és nem is akar ismerkedni sem velem...
2013. júl. 5. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!