Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejön nektek ez a srác?

Bejön nektek ez a srác?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 4. 21:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Szemöldök betyárrr:DD
2013. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Muhaha könnyü itélkezni kép alapján lehet hogy ez a "gyik" nem olyan amilyennek külső alapján gondolják ciki kép alapján megitélni idegen embereket ez a primitiv hangfekvés amit sokan megütnek a kérdésem alatt ez miatt fog a világ odafajulni ahova az utolsó kommentelőnek annyi hogy nem lehet tul sok élettapasztalata ha kép alapján minősit besorol embereket a.negativ.megnyilvánulásokat jól viselem van.némi élettapasztalat mögöttem még ha képen nem is látszik hogy tudjam hova tenni az emberekből áradó dühöt haragot megvetést
2013. júl. 4. 22:23
 13/28 anonim válasza:
nem tudom te vagy e a képen vagy nem de egyetértek a kommenteddel...nekem személy szerint nem jön be ez a fajta stilus se nállad (vagy annál a srácnál) se a hasonló stilusuaknál (röviden utálom ezt a mai diavtot) de viszont azzal egyetértek h nem külső alapján kell megitélni az embert.
2013. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Mesélj egy kicsit azokról a tapasztalataidról légyszi! Kíváncsi vagyok mitől lettél ilyen bolcs a magad kb 17 évével.
2013. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Szemöldökbetyár :DD, ez odab..z


Amúgy nincs veled semmi baj kedves kérdező, jófej srácnak tűnsz.

2013. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

"jófej srácnak tűnsz." o.O

Ez egy képről megállapítottad? :D

2013. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, legyél szíves ne kisebbítsd a kérdező érdemeit vagy jófejségét. Lehet tényleg nagyon jóarc.
2013. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
kérdező te magadnál vagy?:D megkérdezted hogy bejön-e ez a srác... feltettél egy képet.mivel több információ nem áll rendelkezésre, feltételezem hogy a kérdésed is a képről ítélésről szól, de javíts ki ha tévedek. a te értelmi szinted itt ki is merült szerintem, egyébként úgy néz ki a srác,mintha egy "paraszt" tanyasi kisfiút összegyúrtak volna egy nagyvárosi "páwahhhhh" kisfiúval, gyönyörű példány.:D
2013. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Elmesélem 18 éves vagyok (ami előnyömre nem látszik) még mielött belekötne valaki 3 évesen fogadtak örökbe egy fehérgyarmati putriból egy belvárosi köztiszteletben álló középosztálybeli család ahol nem.igazán voltam közkedvelt családtag annak.ellenére hogy jo iskolákba jártam / egyetemre már nagyon sokat éheztünk nélkülöztünk ezért az iskola mellett eleinte loptam csaltam bünőztem.majd késöbb gimnáziumban.már dolgoztam mindenféle munkát elvállaltam virágot árultam.piacoztam feketén.mosogattam takaritottam sokféle emberrel sorssal találkoztam a legmélyebben élő emberekkel.is összehozott a sors mindig segitettem.a családom amikor tudtam ételt tettem.az asztalra sokféle sorsot embert életet.megismertem a valódi életet.ismerem.azt ami egy egy kép mögött rejtőzhet soha nem tudni ki mögött milyen élet van az ember ha megél bizonyos dolgokat amiből tanulhat ezek.a dolgok erőssé teszik az embert el kell fogadni mindenkit olyannak.amilyen.mindenkinek.vannak.hibái nem vagyunk tökéletesek a gyülóletnek.haragnak.nincs értelme nehéz az élet.anélkül is sok létrát megmásztam azért hogy ma egyetemre járhassak sokan segitettek hogy idáig elérjek abbol ami voltam/ lettem
2013. júl. 4. 23:01
 20/28 anonim ***** válasza:

Értem, ez szomorú. De egy valamit árulj el, légyszi!

Mégis mi motívál amikor így öltözöl fel, meg ezt a frizurát kéred fodrásztól? Te így érzed magadat férfinak? Tiszta szégyen vagy, nem férfi

2013. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!