Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti milyen néven vennéte...

Lányok ti milyen néven vennétek ha a buszon álltok és mögöttetek egy kiéhezett srác beleszagol a hajatokat mikor nem látjátok, esetleg bele is nyal?

Figyelt kérdés
pl ha véletlenül észrevennétek akkor mi lenne az első reakció? tegyük fel higy egy helyes jóképű pasiról van szó.
2013. júl. 2. 17:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A hetesen van egy srác, aki rendszeresen csinálja.

Felőlem is lehet akármilyen jó pasi, felháborodnék, hogy "Te meg mi a fa.szt csinálsz?"

2013. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy pofán b*szn*m, h sírva fakadna.
2013. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
Ez elég ijesztően hangzik.
2013. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 belbolyhocska ***** válasza:
100%

Velem történt már hasonló eset, csak kicsit durvább...

Még tavaly tavasszal mentem reggel suliba a 4-6-ossal. Én az Oktogonon szálltam fel. Nem voltak sokan és meg is lepődtem, amikor a Nyugatinál felszállt egy kopasz hapsi (eléggé beteg feje volt) és közvetlenül mellém állt. Én nézelődtem ki a villamosról, amikor éreztem, hogy valaki hozzámnyúl ott lent... Hát a kopasz hapsi simogatott. Akkorát leb*sztam neki, aztán üvöltöttem vele, és gyorsan le is szállt a Jászain gyorsan, és elfutott. A villamoson persze csak bámultak az emberek, mint a birkák, de senki se szólt egy szót se. Utána egy kisebb sokkot kaptam, több mint egy órát ücsörögtem a Margit hídnál és sírtam.


Ha belenyalna a hajamba egy hapsi nem érdekel hogy néz ki, tuti szétütném és még tökön is rúgnám. Gondolj bele, egy normális ember nem ezzel kezdi az "ismerkedést", hanem rád mosolyog és rád köszön. Milyen beteg elme szagolgatja meg nyaldossa az ember haját?! :/

2013. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
a puding próbája az evés!
2013. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Hát megijednék és lehet, hogy fel is pofoznám, de utána tuti megkérdezném, hogy mi célja van ezzel vagy miért jó ez neki :D
2013. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem élvezzük, ahogy azt sem, ha megerőszakolnak minket, bármilyen jóképű is a támadó.
2013. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!