Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges hogy bejövök neki?

Lehetséges hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

29 éves férfi vagyok, van a munkahelyemen egy nálam 4 évvel idősebb nő. Nagyon szép amúgy.

Nekem eddig 2 barátnőm volt, de mindkét esetben a csaj szedett fel engem. Nem vagyok egy kezdeményező típus.

Meg tényleg annyira bejön ez a nő,annyira jól néz ki, hogy magamtól nem is mernék kikezdeni vele.

Egyik nap mellettem ment el, és kb. 15 mp-ig néztünk egymás szemébe. Nem csak beképzelem, mert a haverom is mondta: "biztos bejössz neki". Én csak legyintettem erre.

Másik alkalommal pedig egyértelműen amikor ott voltam a közelébe rámmosolygott.

Volt egy harmadik alkalom, amikor csak "simán" nézett, amikor mentem arra.

Én ezekre semmit nem reagáltam, tehát nem beszéltem vele vagy ilyesmi.

Annyi történt azóta, hogy amikor legutóbb mentünk a szokásos bandával szünetre enni, akkor nekem odaköszönt, hogy "szia" (de lehet csak illendőségből, mert egy ideje köszönök neki, csak most éppen nem vettem észre, hogy jön)


Amúgy tényleg szép nőről van szó, valahogy nem akarom elhinni, hogy én kellenék neki. Igen, önbizalmam nem nagyon van, néha-néha szokott egy-egy csaj megnézni ha eléggé kicsípem magam. Persze nem a legszebb csajokról van szó, inkább átlagos vagy az alattiak...(ez nem leszólás, de valahogy kell érzékeltetni a dolgokat...)


A kérdés az nem csak az amit ide feltettem, hanem mit kéne csinálnom? Előző kapcsolatomban a csaj egyértelműen felajánlotta, hogy járjunk. De most először is a kérdés, hogy tényleg bejöhetek-e neki? Ha pedig igen, akkor mivel kéne egy beszélgetést elkezdeni? Esetleg rögtön rákédezzek, hogy lenne-e kedve egy vacsorához? Vagy ez túl gyors?



2013. júl. 1. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Vitathatatlan, bejössz neki. Légy tökös és merj kezdeményezni!
2013. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
túl gyors a vacsora, ne támadd le, csak lassan
2013. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan annyi vagyok mint te.Ne haragudj,nem olvasom most végig az egészet.De én azért leszoktam tudni szűrni hpgy valaki akar e tőlem valamit vagy sem.Vagy hogy bejövök e neki.
2013. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, aztán hívd el valahova... Akár meló után beülni egy italra vagy csak elhívod sétálni... Ha nem próbálod meg, tuti nem lesz semmi, ha megpróbálod, lehet, hogy lesz egy szép barátnőd... :)
2013. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem probálj vele beszélgtni,majd onnan látni fogod,hogy hogy beszél veled és ha bejösz neki,akkor jőhet a vacsora :))...és a többi :P
2013. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sorsok válasza:
mondjuk tényleg óvatosan csináld, ne támadd le. mondjuk vigyél neki egy kávét és kezdj el vele beszélgetni. lássa rajtad hogy érdekled őt. kérdezd meg pontosan hogy mit dolgozik ilyesmi.
2013. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!