Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz, ha olyan ocsmáyn vagyok...

Gáz, ha olyan ocsmáyn vagyok és annyiszor rondáztak már le, hogy én lányokkal már csak barátkozni szeretnék legfeljebb?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz

más is van így

2013. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd,hogy ronda vagy!
2013. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nice try a "barátkozom velük hátha megkedvelnek és lesz szex is" strategy, de ebből frindzone lesz és nézheted ahogy másokkal kavar neked meg marad jobbi és bali.
2013. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2


Napisz*r szerkesztő detected.

2013. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a rohadt életbe már !!!!!!!!!!!!!!!!

elvágom a net kábeled te vadbarom !

2013. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sokan láttunk már! Mr.zsírdisznó.
2013. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mennyire gáz, de nehogy a végén emiatt állj melegnek. Egyébként én is nagyon szívesen látnék rólad egy képet (akár privátban). Egyrészt mert tényleg nem biztos, hogy olyan ronda vagy, mint amilyennek hiszed, másrészt az én ízlésficamomon mindenki csak szörnyülködni szokott, szóval ha más nem is, talán én majd helyesnek talállak. Vagy legalább írd körül, hogy mi benned olyan ronda. Tényleg nagyon kíváncsi vagyok!


L/19

2013. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most már komolyan érdekel, hogy ez hogy történt?

Odamentél X nőhöz, hogy "szia?" ők pedig a képedbe vágták, hogy ronda vagy és ocsmány? Vagy csak visszautasítást kaptál és te ezt értelmezted hibásan lerondázásnak?

Egyrészt visszautasítás akkor visszautasítás ha másodjára-harmadjára is megtörténik, mert a csajok szeretik letesztelni mennyire vagy tökös...ill egyéb más okai lehetnek...pl a csaj másba szerelmes..ez esetben nem te vagy "ronda" hanem ezt dobta a gép...vagy nem tetszel...de most komolyan ismersz olyan embert aki ha 1000 nőhöz odamegy 1000 igent mondd neki? Nem! Lehet 900 igent mond és 100 nemet de a különbség közte és közted az, hogy ő ezt telibesz#rja..te meg itt picsogsz!

2013. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!