Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem merek ráírni, szerintetek?

Nem merek ráírni, szerintetek?

Figyelt kérdés
rég beszéltem már vele. de mikor igen akkor egész jól elbeszélgettünk és minden nap ő irt csak egyszer megszakadt ez..egy pár hónapja.mit tegyek? ráírjak? félek hogy nem fog visszairni, és az annyira megalázó.

2013. júl. 1. 18:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nemegészen!:D ki az a laura?
2013. júl. 1. 19:10
 12/20 anonim ***** válasza:
Nah, ezt viszont nem fogod megtudni, maximum akkor, ha beszélgetsz vele, sajnos senki nem gondolatolvasó. És ha pl azt gondolja, hogy "mit akar ez tőlem", akkor mi van? Nem azért kérdezem, mert egy b-unkó vagyok, hanem tényleg gondolj bele. Akkor is nagy büdös semmi van, semmivel nem kerültél rosszabb helyzetbe, mintha nem írtál volna rá. Sokszor tök feleslegesen parázunk dolgokon, pedig csak annyit kellene tenni, hogy szépen végiggondolni, hogy pontosan mitől is félünk, számításba venni a legrosszabb eshetőséget, és felmérni, hogy megéri-e nekünk vállalni a kockázatot, hogy ez is megeshet (és emellé figyelembe venni a jó következményeket is). A te esetedben nem látok semmilyen kockázatot, ezért nem értem ezt a nagy félelmet. Szóval a konkrét, leegyszerűsített válaszom: igen, írj rá.
2013. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Akkor tekintsd tárgytalannak a kérdésem. Egy Laura nevű lány csinálta velem ugyanezt, egyik napról a másikra eltűnt, november óta nem hallatott magáról...
2013. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
elmondom mitől félek.a haverjai eléggé hogy is mondjam nem normálisak:D és régen is basztattak hogy nekem ő biztos tetszik, persze tagadtam:/ és félek hogyha ráírok és keresem és rosszabbik esetben nem ír vissza akkor megint halgathatokom hogy mert nekem tetszik, mert ha ír és még ez az érzés kölcsönös is lenne leszarnám mitmondanak mert akkor nem lenne ez az egész ciki.és igenis attól hogy mit gondol..na de jó! EGYSZER ÉLÜNK!:D
2013. júl. 1. 19:18
 15/20 anonim ***** válasza:
És ha csesztetnek? Szeretni/kedvelni valakit soha nem ciki, ha viszonzatlan, akkor sem. Ha ezt a haverok cikinek tartják, az elég gyerekes. Egyébként úgy a legkönnyebb ezeket leszerelni, hogy "szembe mész" a dologgal: igen, tetszik. Na bumm, mivel bevallottad a dolgot, már nem lesz értelme a további csesztetésnek, sőt, a haverok még a segítségedre is lehetnek. ;)
2013. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
megpróbálom:) most is fent van..meg is van nyitva az ablak, de akkor is félek..hogy mit fog mondani hogy ha eddig nem kerestem most minek..TUDOM túldramatizálom.pedig nem vagyok félős egyáltalán nem, mindenkinek a szemébe mondok mindent..de ha arra kerül sor hogy vele kell beszélnem, egy szót nem tudok szólni:(
2013. júl. 1. 19:35
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát azt már nem tudjuk megmondani, hogy miről beszélgessetek... én biztos ráírnék, mondanám, hogy rég beszéltünk, kíváncsi vagyok, mi van vele, enyhe célzásként odaírnám, hogy régen milyen jókat beszélgettünk, stb... hajrá és sok szerencsét! ;)
2013. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
oké, és köszönöm!:D
2013. júl. 1. 19:47
 19/20 belbolyhocska ***** válasza:
Szerintem mindenképpen írj neki. Ha nem ír vissza akkor elkönyvelheted egy gyökérnek, amúgy meg lehet, hogy lesz még belőle valami. :)
2013. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
na mivooolt?:D
2013. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!