Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már soha nem látom viszont...

Már soha nem látom viszont azt a lányt, akivel Püspökladányban szemeztem szombaton este a vonatállomáson?

Figyelt kérdés

...de persze nem mertem leszólítani, nem tudom.. egyszerűen gyönyörű volt, nekem meg nem volt elég önbizalmam hozzá. Elég elegánsan öltözködött: fekete cica naci, meg emlékeim szerint egy szürke felső volt rajta és egy szintén szürke bőröndel utazott. 11 körül mennt tovább Debrecen felé és azóta bánom, hogy nem történt semmi.


Hogyan felejtsem el? Lehet, hogy bele szerettem, de már hiába... és ezt magamnak köszönhetem :s De legközelebb nem hibázom...



2013. júl. 1. 01:59
 1/3 anonim válasza:
44%
hat h viszontlasd akkor egy csodanak.kellene.h tortenjen de hidd el.ha isten.azt akarja akkor eggyutt lesztek :) 16 L
2013. júl. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez hol elegáns öltözködés? :D

Am ez van, nem utólag kell gondolkozni... Mimdenkivel megesik.

2013. júl. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még valami oldalra is feltenném magam egy szöveggel a kezemben (igen, akár még napisz... is), de lehet jobb ha elfelejtem, hisz ő valahol Debrecenen lakik én meg Szegeden. A távkapcsolat meg nem menne, szóval megpróbálom elfelejteni, de ha megtalálja ezt a kérdést, akkor jó lenne, ha írna egy privátot:) rajtam Masters of Hardcore feliratú felső volt, félhosszú fekete haj és egy Nike Airmax cipő.
2013. júl. 1. 02:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!