Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Minden srác utálja, ha nem...

Minden srác utálja, ha nem tökéletes egy lány bőre, igaz?

Figyelt kérdés
már nem vagyok tini, és még mindig problémás a bőröm.nem annyira hogy akármilyen doki gyógyszert adjon rá, de időnként teljesen sz*r. ezért már sok ideje nem megyek bulizni úgy hogy ránézzek egy srácra, sőt inkább egyáltalán nem megyek. de igazából nem tudom hogy mi a véleményetek, 20-25 évesek?
2013. júl. 1. 00:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hát oszt nekem is, apám kinyomja nagy dolog


meg ismerek egy szép lányt ragyás a feje oszt még így is szép XD milyen lehet azok nélkül??

f19

2013. júl. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Láttam már, hogy pasik ugyanúgy megfordulnak egy pattanásosabb lány után, ha egyébként az a lány szép. Meg szerintem erre nem is figyelnek. A párom észre sem veszi, ha kijön 1-2 pattanás az arcomon. Ha meg épp kifestem magam, akkoris azt mondja, hogy smink nélkül jobban szeret.

Persze, akinek nagyon durván és mindig pattanásos a bőre jobb elmennie bőrgyógyászhoz, ő ad tanácsot, meg valami krémet ha gyógyszert nem is.

2013. júl. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Amado atya ***** válasza:
Engem speciel nem nagyon érdekel a bőre (kivéve ha olyan elváltozások vannak rajta, amelyeket szemléltetőeszközként mutogatnak a SOTE-n), mert nem erszényt vagy dohányzacskót akarok belőle gyártani. Sokkal inkább érdekel az, ami a "huzat" alatt van.
2013. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 poiu ***** válasza:
Még egyszer: glutén!
2013. júl. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!