Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Valaki eljön velem ma...

Srácok! Valaki eljön velem ma este felszedni egy pár sunát? 20f pest

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 17:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az elsőnek hamarab fog akadni egy "suna", mert ő dolgozik, te meg vélhetően anyuciapuci pénzére vered magad.

A lányok pedig inkább az előbbi hozzáállást csípik, még rövid távon is:)

2013. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#11-es

te már csak biztosan tudod :)


#10: olyan nincs! :D

2013. jún. 30. 21:17
 13/17 anonim ***** válasza:
11: Ugye ezt nem gondolod komolyan? A lányok nem becsülik a dolgozó embereket.
2013. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

úgy látom, itt az embereknek csak a szája jár, tenni valamit már nem nagyon akar semmit senki


egy darab jelentkező nincs egyelőre :)

2013. júl. 2. 09:22
 15/17 anonim ***** válasza:

Csak azt mond meg nekem, hogy minek törjem magam csajozással, amikor a net tele van prostikkal. Nézek valakit estére és nem kell alkalmazkodjak a hülyeségeihez, meg jópofizni neki. Így legalább biztos a szex és nem maradok hoppon. Anyagilag is kb ugyanott vagyok, mint a sok pénzéhes nővel, akit vihetnék ide-oda és még akkor is erősen kétséges, hogy lesz-e belőle valami. De, ha valami csoda folytán nem tudnék bejelentkezni egy k urvához se, akkor is kigurulhatok a zónába legalább szopatni egy jót.

Mindezt egy mozi+kóla meghívás árából. Akkor miről is beszélünk?

2013. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Hát szerintem a lányok inkább a dolgozó fiúkat szeretik, és nem a 'valaki eljön velem ma este felszedni egy pár sunát?' dumával való csajozást... Hidd el én már csak tudom. Én nem mennék el egy olyan sráccal aki így akar csajozni! Aki meg képes erre az nem más mint egy k..va!

18/L

2013. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#15

egyáltalán nem kell jópofizni, csak beszélgetni olyanokkal, akiket szimpatikusnak találsz.


nem vagy anyagilag ugyanott.. nem kell semmit sem fizetni, fizet a csaj magának mindent.


#16 ez nem csajozós duma, én csak beszélgetni szoktam :)

te már csak tudod.. biztos sok csajt szoktál felszedni 18 éves lányként...

2013. júl. 2. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!