Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnék ismerkedni?

Hogy tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Kisvárosban lakom,normális fiú vagyok,külsőmmel nincs gond de még nem volt barátnőm,hol tudnék ismerkedni??

Illetve hogy szólítsak le egy lányt?Mert volt hogy mosolygott rám egy a buszon,aki nálam 10/10-es volt,de nem szólítottam le,csak fapofával néztem ..


2013. jún. 30. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nézz át pár pua oldalt,hátha ihletet kapsz.
2013. jún. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 twoa. ***** válasza:
A Pua egy baromság! hiába reklámozod! :)))
2013. jún. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a pua egy baromság, csak a helyes fiú haveromék tudtak eddig profitálni belőle. Szóval semmit sem ér.
2013. jún. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így kezdtem! Én sem mertem megszólítani! Utána rászántam, magam....megszólítottam, persze érezték rajtam a bizonytalanságot! Elküldtek a francba!...hú ez rosszul esett!

Utána próbálkoztam másik lánnyal...ötödikkel, tizedikkel...erőltettem, akartam....

Semmi nem jött össze!


Átáltam a fiú részlegre, azóta szopok....megyek a fiús randira...levetkőzöm...síkosítok és szopok, dugnak!

2013. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kösz mindenkinek!

#4 : kösz de nem állok át a sötét oldalra..

2013. jún. 30. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!