Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedjek, úgy hogy...

Hogy ismerkedjek, úgy hogy kihúzták elől egy fogam?

Figyelt kérdés

Sajnos tegnap voltam fogorvosnál és ki kellett húzni elől egy fogam. Egyenlőre nem tudom, hogy lesz rá pénzem, fogpótlásra, ugyanis semmi megtakarított pénzem nincs.

Milyen trükköket megoldásokat tudtok ajánlani. Mondjam ismerkedésnél hogy mennyire zavar és megakarom csináltatni és így látja hogy azért igényes vagyok stb?


2013. jún. 29. 19:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jézusom, nem feltétlenül igénytelenség miatt kell valakinek kihúzni a fogát. Nekem két tökéletesen egészséges fogamat kellett tavaly kihúzni, mert ciszta volt a gyökerükön, ezen nem segít a napi 2 fogmosás. Ne legyetek már ennyire primitívek, inkább lehetne hálát adni a genetikának, hogy nincs ilyen jellegű problémátok.
2013. jún. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!