Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a jele hogy tetszek egy...

Mi a jele hogy tetszek egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Ha mosolyog rám akárhányszor beszélünk, akkor bír nem? :) Szeretném ha úgy kedvelne ahogy én őt

2013. jún. 28. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha izzad, dadog, feszeng, idétlenül elröhögi magát néha, beletörik a nyelve a dumájába - akkor IGEN
2013. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csóválja a farkát :))
2013. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mosolyog? biztos? nem kinevet?
2013. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem van egy lány ismerősöm, Sose volt köztünk semmi ,de én mindig éreztem hogy ennél azért többnek kellet volna hogy legyen. Állandóan nevetünk. Nyelv órákon egymás mellet ültünk, És mindig beszéltünk amikor nem aludt,vagy nem szólt ránk a tanár. :D De volt hogy végig szórakoztunk, vagy megbeszéltük ha problémánk volt valamivel az életben. Mindig tudtam mosolyt csalni az arcára és fordítva is. Sajnos mindig Más srácokkal volt kapcsolata, Semmi több nem volt. Mondhatni egy jó sulis kapcsolatnak. Amikor összevesztünk egy másik srác bekavarása miatt, akkor is mintha több lenne köztünk és kerestük egymást,mintha nem történt volna semmi, Még bocsánat kérés se volt. Csak folytattuk tovább a hátralevő sulis éveket. Ha volt egy hosszabb téli szünet, Azután egy nagy öleléssel üdvözöltük egymást. Máig kérdezem magamtól hogy ő Úgy érzett irántam mint én Ő iránta vagy nem? Vagy volt köztünk valami? vagy csak én akartam? Ha nekem bejön egy lány Mosolygok rá sokat. Persze ez nem minden fiúnál igaz, szóval Lehet kedvel de lehet csak barátkozni akar.
2013. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam arra, hogy kinevet .. de nem hiszem mert amúgy ha a haverjához hozzászólok akkor néha ő szól vissza helyette érted.. meg volt mikor normálisan beszéltünk akkor nem mosolygott..

Mi oka lenne ki nevetni?

2013. jún. 28. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!